PINS - Мандрівник

PINS – це музика доріг, нескінченної мандрівки та нестримного прагнення до нових вершин. Почуття, емоції та переживання роблять нову роботу українських альтренативщиків дійсно «чіпляющою». Віра, надія, любов – ці три, знайомі кожному з нас з дитинства слова роблять творчість PINS чимось справжнім у суспільстві брехні.

Не один рік PINS працювали над створенням своєї дебютної платівки. Змінювалися склади гурту, змінювалися ідеї, але не зупинявся пошук – нестримне прагнення до бездоганності.

 

 

У Вас не має доступу для завантажень

Група виступала практично на всіх масштабних і знакових фестивалях в Україні (Рок-Січ, Іншамузика-фест, Тарас Бульба Фест, Перлини Сезону та ін.) і вже зарекомендувала себе як сильний і професійний концертний колектив. Останнім досягненням PINS є третє місце в Національному фіналі міжнародного проекту The Global Battle Of The Bands 2008.

«Мандрівник» - це не тільки результат напруженої роботи кожного з учасників колективу. Це, перш за все, їх світогляд, їх бачення світу, навколо них. І це дуже чітко зміг передати саундпродюсер альбому – Сергій «KNOB» Любинський, роботи котрого вже стали еталоном якості в українській альтернативі (ТОЛ, АННА, Snuff та ін.). Весь матеріал був записаний на WhiteStudio.

 


------
оцінило: 0 люд.