Віч-на-віч - Моя правда

У далекому 2001 році, 29 серпня четверо друзів взяли в руки інструменти і почали робити свій внесок у розвиток дніпропетровської рок-сцени. Ніхто не думав і не сподівався, що з цього вийде щось путнє. Але час все показав.

Назву гурт обрав чомусь вельми сонячну - SUNROAD. Як кажуть, як корабель назвати так він і попливе. І понеслася доля гурту по сонячним дорогам. Спочатку це були лише маленькі виступи у маленьких клубах великого міста Дніпропетровська. Але, на жаль, далі міста та малих клубів справа не йшла. Тому наш човник змінив назву на Sunrise. А що: молоді, перспективні, щойно народилися, але мають вже достатньо амбіцій, щоб перевернути світ. Або хоча б українську сцену поставити на вуха. Але зі зміною назви становище не значно покращився. Човник загубився в морі буденності, нікому не запам'ятовуючись і не маючи особливих успіхів. 

У Вас не має доступу для завантажень

Але бог любить трійцю. Хлопці змінили назву втретє. Від сонячної теми вирішили відійти, а придумати щось більш земне і просте. «Люди! Ми ж спілкуємося з публікою «віч-на-віч»! Чому наші назви такі далекі? »« Що ти тільки що сказав? ВІЧ-НА-ВІЧ? »З тих пір група змінилася кардинально. Зробила простіше свій стиль, щоб радувати більше вух. Та й тут чогось не вистачало, - досвіду. 
І ось нарешті в 2007 році хлопці розцвіли як колектив, і про групу заговорили по всій Україні. Група стала частими гостями на різноманітних фестивалях, серед яких: 
Фестиваль «ZАПОРІГ-2008» (Запоріжжя); 
Фестиваль «Рок У Твоєму Місті» (Київ); 
Фестиваль «ФАМІЧ» (Мелітополь); 
Фестиваль «РОК VI в Kino-проекту Клуб» (Мелітополь); 
Відбір на фестиваль «Таврійські ігри»; 
Фестиваль «Прем'єра століття» (Херсон); 
Фестиваль «Літо MUSIC FEST» (Дніпропетровськ); 
Фестиваль року в Кирилівці; 
Фестиваль «РОК-V» (Мелітополь). 
На ВІЧ-НА-ВІЧ звернули увагу організатори по-справжньому зіркових артистів, таких, як Руслана і С.К.А.Й., запрошували колектив виступити зі своїми підопічними на одній сцені.


------
оцінило: 0 люд.