Єгор Грушин (Egor Grushin) - Inside

Піаніст і композитор Єгор Грушин народився 2 квітня 1993 року в Одесі. З 2001 року переїхав у місто Нова Каховка. 
Займатися музикою Єгор почав в 9 років, а вже в 10 почав відвідувати місцеву музичну школу, яку закінчив в 2009 році з відзнакою. 
Єгора Грушина ніколи не приваблювала перспектива грати композиції класичних композиторів, тому відразу після закінчення музичної освіти, на початку 2010 року він почав створювати власні треки, які були поширені за допомогою соціальних мереж, що і принесло йому першу популярність. Це зовсім не дивно, адже композиції Єгора - новаторство в українській музиці, його композиції створюються в авторському неокласичному стилі. 

  2012-Egor-Grushin-Inside.torrent
[16.91 Kb] (Завантажили: 6)

Саме завдяки власним композиціям Єгору Грушину вдалося познайомитися з продюсером Яковом Матвійчуком, який допоміг організувати перший сольний концерт піаніста у Львові. Також треки Єгора дуже сподобалися музикантові Андрію Бочко, який запросив Єгора до Львова, щоб записати спільну композицію. Але однією композицією хлопці не обмежилися - вже в травні 2010 року разом з Роксоланою Пахолків вони створили групу "Illusions". 
Почавши роботу в групі, Єгор Грушин не забув про сольну кар'єру. Перший концерт піаніста пройшов настільки успішно, що виникла ідея створення цілого туру по Україні. Завдяки туру "Emotions", слухачі Єгора змогли насолодитися живим концертом у своєму місті. 
Після закінчення сольних концертів Єгор невпинно працює. Він так само якісно і регулярно пише свої власні композиції, щоб в квітні 2012 представити громадськості дебютний альбом "Inside", який складається з 12 абсолютно різних композицій, які вражають нотками своєї емоційної палітри. 
Крім музики, Єгор Грушин захоплюється футболом, любить читати і подорожувати.
------
оцінило: 0 люд.