Сергій Василюк - Сховане обличчя

За спеціальністю географ, еколог та вчитель англійської мови. Захоплюється етнографією, історією. З дитинства цікавився музикою, років з дев'яти пробував себе як композитор. Тексти спершу не дуже вдавалися, тому перший гурт Сергія, створений із братом Олексієм, здебільшого виконував кавери на улюблену на той час «Машину Времени». 

З часом в суто російськомовному середовищі з найближчими людьми перейшов на українську. Вважає, що любов до України насамперед привили батько, гурт «Скрябін» (який розцінює як найбільш авангардне явище вітчизняної сцени 1995—2000 рр) та репетитор з української пані Наталя. 

Почав грати на акустичній гітарі з 2000-го, після того, як батько переконав у тому, що музику будують саме на акордах. На бас-гітарі грає з 2002 року, взірцем гри на басу вважає Стіва Гарріса. 

У Вас не має доступу для завантажень

До музичних вподобань належать Iron Maiden, Алиса, Кино, Машина Времени, Кому Вниз, Gods Tower, King Diamond, Royal Hunt, Virgin Steele, АукцЫон, Аквариум, Ace of Base, Depeche Mode, Скрябін (старого зразка), Василь Жданкін. 


Сольну діяльність розпочав 2009 року, провівши акустичне турне Україною. З того ж часу Сергій почав свою співпрацю з історичним клубом «Холодний Яр», відвідуючи більшість його акцій та заходів. 2010 року видав свій перший сольний альбом «Сховане обличчя» і здійснив другий тур Україною, взявши крім того участь у багатьох інших заходах, з-поміж яких виступ на Майдані Незалежності під час страйку підприємців. 
------
оцінило: 0 люд.