Брем Стокер - Франкенштейн

Безкомпромісний, веселий, драйвовий, іронічний український панк-гурт «Брем Стокер» презентують нову свою платівку під назвою «Frankenstein». 
Із виходом нової платівки легендарна група починає нову сходинку свого життя, тут ви зможете почути останні творіння гурту, а саме пісні над якими тривала робота протягом останнього року. 
Альбом Брем Стокер "Франкенштейн" не має аналогів по подібним виданням альбомі в Україні. Окрім власних пісень, в альбомі, кавер версії на Red Hot Chili Peppers та російського поп-співака Herr Антона. Разом заспівали пісні з гуртами Фіолет та Механічний Апельсин. Також кавер-версії вже на самих Брем Стокер від гуртів «Відстань» та «Шрі-ланка». 

Оформленням альбому та його записом гурт займався самотужки на власній студії Індюк рекордз. Були певні трагічні обставини із-за яких запис альбому тривала більше як рік. Зміни складу відтягували запис і змінювали саунд та стилістичні уподобання гурту. Альбом ліпився з шматків як Франкенштейн, тому йому була надана ця назва і на обкладинці обличчя створене з облич учасників Брем Стокер. 

  Brem-Stoker-Frankenshteyn-2013.torrent
[14.07 Kb] (Завантажили: 9)

Презентація «Frankenstein» відбудеться на mow.fm в неділю 31 березня о 00:00. Як повідомляє прес-центр MOW.fm, там можна буде не тільки безкоштовно завантажити альбом а й фінансово підтримати розвиток гурту за допомогою кнопки «Energize». Крім того на всіх відвідувачів сторінки чекатимуть ексклюзивні інтерв’ю з учасниками гурту, авторські статті та багато інших приємних сюрпризів.

 
------
оцінило: 0 люд.