Dazzle Dreams 2 альбоми

Група «Dazzle Dreams» з’явилась у 2006 році в Києві. Її творцями стали Дмитро Ципердюк та Сергій Гера. Група за короткий час посіла місце еліти на вітчизняній поп-сцені. Дмитро Ципердюк (a.k.a. Dimitri) в 90-х роках грав в Івано-Франківській групі «Морра» і продюсував команду «Ла-Манш», знану саундтреком до фільму «Брат 2».

 

Творчість цієї групи настільки вразила музиканта Шуру Геру, що він захотів зустрітися і запізнатися з талановитими музикантами. Так і відбулося доленосне знайомство нинішніх учасників «Dazzle Dreams».
Протягом останніх років Дмитро працював саунд-продюсером зірок українського шоу-бізнесу: Олени Вінницької, Наталії Могилевської, Асії Ахат та інших. Шура Гера — екс-учасник групи «Скрябін», а сьогодні музикант «Другої Ріки», вносив свій вклад у музику Каті Chilly.

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

Виконавці:

Дмитро Ципердюк (Dimitri) - вокал, аранжування

Сергій Гера (Шура) - клавішні, аранжування

Грег Ігнатович - аранжування

 

Головні партії інструментів і семпли награв Dimitri. Електронізацією всього матеріалу спільно займалися Dimitri та Шура. Ці наробки відображені у дебютному альбомі з однойменною назвою «Dazzle Dreams», який вийшов на початку літа 2007 року. Музика альбому — це новий, свіжий погляд на сучасний електронний «поп», з використанням dance-саунду і класичного симфонічного оркестру, який складається з 50-ти музикантів.


Перші два кліпи «S.O.S.» та «Ікона» зняв режисер Віктор Скуратівський, який вважає, що ці ролики повинні стати найпровокаційнішими і найсуперечиливішими відео-роботами року. «Ікона» — історія втраченого сенсу в релігії, про її, можливо, неземне походження. Хлопці з «Dazzle Dreams» зіграли ролі іншопланетян, які прибули на Землю повернути людям давно втрачені духовні цінності. В останній відео-роботі «Dazzle Dreams» «Shock Your Mind» Dimitri та Шура вирішили не відступати від свого амплуа і знову «шокувати розум» прихильників. Режисер кліпу — Євген Тімохін. Цей молодий режисер відомий і за межами України. Його відео-робота на «Le Forze del Destino» оперної співачки Олени Гребенюк посіла перше місце на міжнародному фестивалі відеокліпів «Euro Video Grand-Prix 2006». «Dazzle Dreams» співпрацювали з Пітером Ґебріелом і етно-електронною формацією «Afro Celt Sound System». Виконавці зі світовим ім’ям були задіяні у шоу «Dazzle Dreams. Groove Inspira», організованим групою. Спеціально для участі в акції у Київ приїхав Irji Wehle з Чехії, спеціальний гість — Cosmic Orient (законодавець моди на електроніку з азіатськими етнічними мотивами) і дядько Штефан з Карпатських гір.


Яскравий виступ «Dazzle Dreams» відбувся 18 жовтня 2007 р. у Палаці Спорту, де в рамках грандіозного концерту команда, єдина з усіх українських учасників шоу, зіграла на одній сцені з «The Chemical Brothers».
20 жовтня того ж року, відбулася зйомка нового кліпу групи на пісню «Shake», яку хлопці заспівали дуетом з Наталією Морозовою. У групі «Dazzle Dreams» відбулися й інші зміни. Окрім уже відомих учасників колективу Шури Гери і Dimitri-я, у склад команди згодом входить і Грег Ігнатович. Він і раніше працював з групою, але як музичний аранжувальник студії Дмитра Ципердюка «COCOON».


У 2008 році група виїжджає в подорож до Непалу, збираючи місцевий фольклор. Етно-музика країни лягла в основу альбому «D.Dreams Sound System-Nepal», який вийшов у 2008 році. У травні 2009 року вийшов новий альбом «(Go! Go! Go!) Disco killers». На комозиціїї "SHAKE", "She Da Na", "Мила", "Hey You", "Мила (remix)", "Disco Killers" та "Emotional Lady" знято кліпи. «Dazzle Dreams» проходив відбір, щоб представляти Україну на Пісенному конкурсі "Євробачення-2010" з піснею "Emotional Lady", однак переможцем не став.
Група породовжує концертувати і записувати матеріал для нового альбому. В підтримку влітку 2011 року виходить відео на пісню "Indigo", а на початку 2012 року відеокліпи на композиції "Message" та "Diva Maria". Новий альбом "Diva" побачив світ у квітні 2012 року.
------
оцінило: 0 люд.