Лiсапетний Батальйон - Дискографiя

Колектив „Лісапетний батальйон” – це продукт об’єднання двох народних гуртів «ЗАБАВА» та «БАБИНЕ ЛІТО», керівником яких була та є Наталя Іванівна Фаліон 

Але все розпочалося зі створення аматорського театру «БАБИНЕ ЛІТО», що працює при П'ятничанському сільському будинку культури з 1993 року. 

В колективі дванадцять учасників. Склад його залишився майже не змінний з часу створення . В основі репертуару лежить народний гумор та авторська пісня. Хоча і народних пісень колектив виконує багато, щорічно обновлюючи свій репертуар . За весь час роботи „Бабине літо” створило кілька десятків програм на різну тематику. „Весілля”, „Ярмарок”, „Посиденьки”, „Ой кум до куми залицявся”, „Молодиці круглолиці”,”Я козачка твоя”, „Сільське життя”, «Баби і море» 

– Ось далеко не повний список . Кожну програму будують як спектакль, використовуючи багато народного гумору. Майже щороку радують свого глядача новим хітом, і не одним. Колектив багато концертує. Його знають далеко за межами району, області, республіки. Цьому дуже посприяла участь колективу в Міжнародному фестивалі родинної творчості „Мелодія для двох сердець” Віталія та Світлани Білоножко. На це свято колектив був запрошений два роки підряд. В 2007 році Хмельницьке телебачення . а саме ТВ „Контакт” відзняло шість програм за участю „Бабиного літа”. Кожна програма по півгодини, всього в програмах було записано 60 пісень. Вже пять років ці програми транслює Хмельницьке телебачення, сотні відгуків, тисячі прихильників, приходять листи навіть конкретно до учасників колективу з подяками за творчість. Тільки за 2008 рік колектив побував шість разів на сценах столиці, і кожного року «Бабине літо « є званим гостем на численних заходах в м.Києві. І це вже стало традицією, щороку колектив буває в Києві. Не вийняток і цей рік. «Бабине літо» подарувало концерт працівникам комунального господарства Оболонського району м. Києва, вітало жінок будівельної організації МЖК Оболонь. Його запрошували на професійні свята різні структури. Участь колективу в концертах приурочених різноманітним святам можна було побачити із екранів телевізорів на „Новому каналі”, на УТ-1, на ТРК, на ІНТЕР+, КРТ, „Київ” і т.д. 

Учасники колективу спілкувались з самими знаменитими людьми країни в області спорту: це участь в концерті з нагоди ювілею знаменитого футболіста Михайліченка, в області політики : участь в святі з нагоди відкриття музейного комплексу на Черкащині за ініціативою Л.П.Супрун, участь у родинному святі В.М. Литвина в Новоград-Волинську, були запрошені на закриття сесії Верховної ради в 2011р. Колектив побував з концертами в Польщі в М.Познань це 2011р. та в м.Сіндішов – червень 2012р. В 2012 році були з концертами в м. Рівно, м.Вінниця, м. Одеса, в Немірові, Красилові, Полонному, Камянець_- Подільському, Ярмолинцях, Сатанові, , Тернополі, в Житомирі , в Хмельницькому , на Черкащщині, на Івано-Франківщині, на Львівщині, в Придністровї . В музеї «Бабиного літа» в СБК є карта України, де відмічено прапорцями ті міста де був колектив, ”Бабине літо” було запрошено для участі в творчому звіті Хмельницької області на сцені палацу культури Україна в Києві , колектив запросило Хмельницьке телебачення для програми „Від усієї душі„. Програма отримала високу оцінку глядача і за рейтингом стала однією із кращих програм року. В 2011 році ще одна програма «Від усієї душі» була відзнята і з успіхом демонструвалась по Хмельницькому телебаченні. Два роки підряд в грудні 2010 та в грудні 2011 р.»Бабине літо» приймало участь в популярній програмі Оксани Пікун «Фольк Мюзік». Колектив є постійним учасником концертів в РБК. Його виступи прикрашають різні семінари, виставки С/Г , свята з нагоди днів різних професій. Повний перелік концертів колективу „Бабине літо” за 2011-2012 роки дуже великий . Колектив працював в благодійній акції. Півторагодинний концерт на районній сцені зібрав повний зал шанувальників, а кошти зібрані від концерту були подаровані дитячому відділенню районної лікарні. 

Колектив має свій стиль, своє індивідуальне лице, він ні на кого не схожий , а навпаки по всій Україні вже співають пісні Н. Фаліон , копіюють манеру виконання, про це свідчать і в інтернеті трансляції і листи шанувальників. Оригінальний, колоритний, темпераментний, театр пісні «Бабине літо» завжди створює особливу святкову атмосферу, покоряє глядача простотою та душевністю, щирістю ,та безпосередністю. Кожна пісня, то як сторінка з життя села, то пропаганда народної культури та побуту, то погляд на суспільство очима народу. 

На жаль не на всі фестивалі та конкурси вдається поїхати. Дуже вдячні районній адміністрації, що допомогли з поїздкою в Національний музей архітектури та побуту під відкритим небом в с. Пирогів на Київщині. Колектив запрошено в м.Москва в українське земляцтво, з 22 по 25 грудня «Бабине літо» в складі Хмельницької делегації співало для своїх земляків, яким Москва вже давно стала рідною домівкою. Дуже плідним виявився 2013 рік. Пісня «Лісапет» підірвала інтернет. В село П'ятничани приїзжали кореспонденти з ведучих телеканалів України це і «Інтер» і «1+1» 
СТБ, ICTV. «Бабине літо» співало і в новинах і в спеціально знятих програмах. ТРК Україна зняла ток шоу «Говорить Україна», програма «Максимум» теж зняла сюжет. Колектив став фіналістом телевізійного проекту «Стар шоу» на 1 Національному каналі, дійшли до півфіналу і продовжують боротись за перемогу в проекті «Україна має талант». Мали великий успіх на цьогорічному святі «Нова масляна» в м. Києві, 1 квітня в Хмельницькій обласній філармонії при повному аншлазі пройшов творчий вечір колективу , 15 травня на чисельні прохання глядачів цей творчий вечір буде повторено на сцені філармонії. «Бабине літо» стало учасником двох обласних телевізійних програм . А 16 червня відбулося велике свято в селі П'ятничани - 20-річччя колективу «Бабине літо» де були гостями багато цікавих і професійних колективів і аматорських. 

В 2012 році Вінницька студія «Мед» випустила перший аудіо-диск з піснями Н.Фаліон, готується до виходу другий диск. 

Заняття колективу регулярні, плідні , про це свідчить популярність і любов глядача. В колективі панує дружня родинна атмосфера, Всі учасники за час роботи в колективі майже зріднились, часто проводять години відпочинку разом. На репетиції часто приходили разом з дітьми та внуками. Все це сприяло тому, що художня самодіяльність в селі на доброму рівні. Є нове покоління в будинку культури , яке живе за добрими традиціями бабусь та мам з „Бабиного літа”. 

Вік самих учасниць колективу дуже різний : від 30 до 65 років, але це не заважає учасникам, а навпаки ще більше згуртовує їх.

У Вас не має доступу для завантажень
------
оцінило: 0 люд.