Widen - Тепло

Група заснована в 2006 році в місті Харкові. З моменту утворення і по сьогоднішній день склад гурту не змінювався, тому група може з гордістю називатися групою, а не якимось черговим музичним проектом. 
Експериментуючи з різними стилями і напрямками, група не обмежувала себе музичними рамками якихось конкретних стилів - та й смаки учасників в основному були абсолютно різними. Незважаючи на те, що рідна мова всіх хлопців - російська, основною мовою текстів Widen став український - зовсім не через якогось зашкалює патріотизму, не на догоду кон'юнктурі ринку або заради всіляких піар ходів - до цього просто лежала душа всіх учасників. 

  Widen-EP-Teplo.torrent
[17.04 Kb] (Завантажили: 9)

У перший рік своєї концертної діяльності (2008) Widen не тільки полюбилися любителям андеграунд-сцени рідного Харкова - група відіграла також концерти в різних містах України та Росії, таких як Львів, Луганськ, Київ і т.д., а на міжнародному фестивалі Converse Club Friends Fest в Санкт-Петербурзі команда зайняла 3-є місце. 
Восени 2008 року у команди вийшов перший ЕР "ПаWWWутіння", який відбивав основний настрій і ідею групи Widen. До нього увійшли такі треки як: ХЗШ, Мій Style, ховайся і Паwwwутіння. 
У 2010 році група порадувала своїх шанувальників другий мініальбомом під назвою "Термінатор", який включав в себе 3 трека: К.М.Г.Г.Г., Сноуборд, Термінатор. 
До кінця 2011 року за спиною у Widen було більше 50 концертів, переважна більшість яких були виїзними. В їх числі такі міста як: Санкт-Петербург, Москва, Львів, Київ, Івано-Франківськ, Хмельницький, Рівне, Житомир, Дніпропетровськ, Донецьк, Луганськ, Одеса, Білгород, Воронеж, Полтава, Суми, Кременчук, Кам'янець-Подільський, Дубно , Коломна. 
Взимку 2012 Widen записали свій перший повноформатника "Апгрейд Мавпи" c такими треками: Кобіляча голова, Сейшн у Гащі, Правда, Поп Rock, Серед Тисячі, Спам, прикмети, Хит № 1 (гимн зажравшихся звезд), також платівка включила в себе три трека з ЕР "Термінатор".


------
оцінило: 0 люд.