Стелсі - Дискографія

Завантажити Stelsi - Дискографія (7 альбомів, 19 синглів) (2000-2008.)

Західноукраїнський електронний гурт "Stelsi" виник в 2000 році з метою пропаганди електронної музики Українського зразка.

Оскільки яскравих представників в сфері електронної музики в Україні не було, в той самий час, як вправно крокував своїми сходинками Український рок та хіп-хоп, гурт "Stelsi" не обминав жодної можливості зарепрезентувати для широкого загалу і синтетичну сторону сучасної музики.

 

За шість років гурт має в доробку 6 альбомів.

Один з яких видавався в Німеччині та Нідерландах. Безліч виступів по клубах та відкритих майданчиках, як західної так і східної України. Пісні в Німецьких та Голландських чартах декілька тижнів поспіль в так-званих "топ-тенах".

Та кінцеву ідею, яка зародилася в 2005-му році і знайшла своє відображення в альбомі "Там…", а саме, використання семплів та музичних фрагментів з автентичних Українських пісень, мелодій та казок в притаманному для Стелсі електронному обрамленні. На разі гурт продовжує лінію так званого "електро-техно-фольку" з завзятістю та прагненням занурити Українську молодь в нестримне енергетичне поле Української народної музики в сучасній електронній обгортці.

 

У Вас не має доступу для завантажень

 
------
оцінило: 0 люд.