Один - Без оболонки

Завантажити Один - Без оболонки 2013 року.

Івано-Франківський гурт “Один” порадував своїх слухачів дебютним лонг-плеєм “Без оболонки“, який днями було презентовано в офіційних спільнотах гурту в соціальних мережах. За словами учасників формації, у видання данної платівки було вкладено безліч емоційних і фізичних зусиль, проте наразі гурт почувається хоч і виснажено, але вкрай задоволенно фінальним результатом, що й не дивно, адже платівка вийшла дуже достойною і вдало доповнила творчий доробок гурту, який до неї складався з двох ЕР-релізів.

Перші два міні-альбоми носили назви “Перший ЕР” і “Другий ЕР” відповідно, проте дебютний студійник не отримав назву “Перший альбом”, а називається більш креативно і двозначно – “Без оболонки“. До речі, у гандикапі гурту також присутні три відеороботи на пісні “За мрією”, “Ангел не чує” та “Майже робот”, останню з яких було представлено громадскості зовсім нещодавно, в 2013 році.

Варто зазначити, що багато композицій з перших двох міньйонів франківців зажили великої популярності серед поціновувачів українського альтернативного року, а судячи з активності обговорень пісень з нової платівки, на деяких з них, певно, чекає така ж доля. Музиканти гурту “Один” обрали формат безкоштовного розповсюдження свого нового доробку через мережу Інтернет, проте кожен охочий може перерахувати фінансову подяку у довільному розмірі на банківські реквізити, вказані на офіційному сайті формації.

 

У Вас не має доступу для завантажень

 
------
оцінило: 0 люд.