Павло Доскоч - А я собі заспіваю

Павло Доскоч — професійний автор та виконавець власних пісень, що користується попитом серед любителів української естрадної пісні.

Павло Доскоч - є частим гостем численних пісенних фестивалів в Україні і за її межами (Гданськ, Польща). У 2010р. П.Доскоч був запрошений у Канаду на всесвітній фестиваль українського мистецтва “Золотий клен”. З його участю відбувалися концерти в українській діаспорі (штат Онтаріо), де він успішно пропагував українську авторську пісню. В 2013 р. успішно відбулися концерти та фестивалі в США (Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Пенсильванія, Конектикут, Мічиган, Іллінойс).

  У Вас не має доступу для завантажень

На сьогоднішній день до пісень, які стали популярними, можна віднести: “Падала зірка”, “Дністрянка”, “Акація”, “Для тебе”, “Мамина яблуня”, “Білі заметілі”, “Я їду в Карпати”, “Дароване намисто”, “Між берегами”. Його твори звучать по радіо і телебаченню. Диски з піснями співака не залежуються в музичних крамницях не тільки в Україні, а й багатьох країнах світу, де існує українська діаспора. Пісня “Акація” займає перші місця в Галицькому хід-параді. А пісня “Падала зірка”, без якої не обходиться жодне весілля на Поділлі і Галичині, вже стала народною.

Творча діяльність

 

Сайт співака
------
оцінило: 0 люд.