Файно - Ознаки життя

Новий альбом Львівського рок-гурту “Файно” отримав назву “Ознаки життя” і став другим у дискографії колективу. Через довгі сім років після виходу дебютної платівки “І та любов” музиканти повернулись на велику сцену із свіжим матеріалом і новими творчими ідеями. Компакт-диск було записано і зведено на київській студії “Lipky Zvukozapys” (на якій записувались такі колективи, як “Антитіла”, “Бумбокс”, “С.К.А.Й.”, “Гайдамаки” та інші) і видано за сприяння мистецької агенції “Наш Формат”, у якій і можна буде придбати примірник для себе. 

Свій довгоочікуванний реліз музиканти гурту “Файно” презентували у Львівській копальні кави на великому сольному концерті, якій видзначився теплою і привітною атмосферою із потужним і якісним звуком. Деякі композиції альбому, зокрема “Осінь”, “Амон Ра”, “12 гравець” та “Зима” вже деякий час блукали інтернетом, проте звучання платівки приємно здивує навіть тих, хто вже встиг з ними ознайомитись.

 

У Вас не має доступу для завантажень


Ви можете висловити свою подяку за творчість гурту “Файно” і долучитись до розвитку української музики, придбавши ліцензійний CD.

 

 

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.