Nokturnal Mortum - Голос Сталі

Історія починається в Харкові 31 грудня 1991 з народження групи Suppuration, що грала unholy death metal. Її учасниками були Князь Varggoth, Munruthel і Xaarquath. Їх першим релізом був «Ecclesiastical Blasphemy» (1992). Після приходу в 1992 році вокаліста Sataroth-а було записано демо «Unspeakable Journey Into Subsconscious World» (1993). У квітні 1993 року до групи приєднався Wortherax (гітара), і в травні Suppuration записують «Cosmic Flight Around Astralspher». вже восени 1993 року з'явилася нова група CRYSTALINE DARKNESS, що грала black metal. До її складу входили Князь Varggoth - вокал / гітара, Karpath - гітара і Munruthel - ударні. Записавши демо «Mi Agama Khaz Mifisto».

У 1994 році колишні учасники Suppuration знову зібралися і під ім'ям Nocturnal Mortum (з «C» у першому слові) записали демо «Twilightfall» (1995). Після того, як група пішла в black metal, ім'я було змінене на Nokturnal Mortum (відтепер з «K»). Наприкінці 1995 - початку 1996 року було записано легендарне демо «Lunar Poetry». Незабаром Wortherax покинув групу, і йому на зміну прийшли Karpath і Saturious (другий клавішник). Влітку 1996 року був записаний другий альбом «Goat Horns» (MetalAgen випустив MC навесні 1997 року). У грудні 1996 року був записаний «Return Of The Vampire Lord», який включав в себе нову заголовну пісню і дві пісні Crystaline Darkness («Mi Agama Khaz Mifisto» і «Crystaline Darkness»).

 

У 1997 році Nokturnal Mortum записали альбом «To The Gates Of Blasphemous Fire», а також «Marble Moon» EP, куди крім усього іншого увійшли українська народна пісня «Ластівка» («Через Рiчку, Через Гай») і «Гімн». В цей же час група підписує контракт з The End Records (США), який запропонував вигідні умови і вирішив видати на CD всі альбоми Nokturnal Mortum. У січні 1999 року з групи пішов гітарист Karpath. З 26 лютого по 9 травня пройшов запис нового альбому «Нехристь». Навесні 2000 року Munruthel і Saturious покинули Nokturnal Mortum. Istukan, а після нього Khaoth були задіяні в якості сесійних барабанщиків, однак восени в Nokturnal Mortum повернувся Munruthel. Крім того, в групу прийшов новий гітарист Vrolok (учасник Runes of Dianceht). Наприкінці 2000 року Saturious повернувся в Nokturnal Mortum. 

Зима - весна 2002: Nokturnal Mortum відновили свою концертну діяльність. Xaarquath пішов з групи, і Vrolok перейшов на бас-гітару.

І, нарешті, через кілька років, Nokturnal Mortum записує свій довгоочікуваний новий матеріал. Для цього був притягнутий сесійний скрипаль і в якості гітариста був узятий Alzeth. У грудні 2003 пішов Munruthel, і його місце зайняв Odalv. В 2005 в двох версіях вийшов новий альбом. Англомовна версія була видана No Colours під назвою «Weltanschauung» і русско- україномовна «Світогляд» - Oriana Music.

На початку 2006 року з особистих причин йде з групи Alzeth. Він деякий час допомагає в якості сессіонніка на концертах, поки група не знайшла заміну. У лютому 2007 року в групу приходить Astargh.В квітні 2009 року Odalv покидає групу і його місце займає Bairoth.

26 грудня 2009 був випущений альбом «Голос Сталі».

Після революції в Україні, і початку війни на сході України офіційний сайт групи не підтримує російську мову.

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.