Альбом "Ягода" співачки Груні

«Груня-ягода» - збірка народних пісень, зібраних під час фольклорних експедицій по Забайкаллю, Південної і Центральної Росії.

Це не естрадний бабкинський розгул а-ля Росія, не п'яна застільна туга «Золотого кільця».

«Груня-ягода» - фолк незвичайний, з дуже сильним впливом джаз-долі, фьюжна і електронної музики. Джазові імпровізи по мотивах російських, українських і козачих пісень. Жалійка запросто є сусідами гітарою а-ля Маклафлін і сучасними саунд-еффектами.

Це не стандартний продукт нью-ейдж індустрії, а цілий світ, вмістившийся на поверхні звичного аудіодиска. Щоб потрапити в нього, потрібно просто уміти слухати. Забути про бруд і агресію, яка оточує нас з ранку до вечора, включити «Солов'я» і… Літній ранок. Росяні трави. Туман. І прекрасний жіночий голос, що співає таку знайому і одночасно невідому пісню.

 

У Вас не має доступу для завантажень

Кожна композиція альбому - маленька коштовність. Але найчарівніша - сибірська, знайдена в Забайкалье, пісня «Кішка». Музична іллюстрація до бажовського «Срібного копитця». Скляні дзвоники челести, звуки-самоцвіти і чудовий голос Груні. Цікаво, але кішка тут - символ закінчення масниці і настання Великого поста.
Копцев Олексій.

Віталій - відомий у Москві аранжувальник, а Олена довгий час працювала на бек-вокалі у Олександра Малініна. Слухаєш її дебютник і розумієш - все має бути з точністю до навпаки, і нехай підспівує поручик-серцеїд, а не ця, на мою думку, геніальна співачка.


------
оцінило: 0 люд.