Брати Гадюкіни - Made in Ukraine

Назвали альбом “MADE IN UKRAINE” – так само, як і одну з пісень. В нього ввійде 16 треків. Шанувальників чекає зустріч з більш дорослими Братами, але, звичайно нікуди не ділась знайома кожному «фірмова» манера виконання та насичений різнобарвний саунд. Альбом буде витриманий в кращих традиціях групи – mix українського Rhythm & Blues, гуцульського reggae, львівського шансону і міцних актуальних текстів. 
 

“Брати Гадюкіни” презентували новий альбом “MADE IN UKRAINE” на оновленому сайті гурту у вільному доступі для прослуховування та завантаження для допомоги волонтерам. “Брати Гадюкіни” підтримують роботу групи “Волонтерська сотня”. У кожного бажаючого допомогти буде можливість завантажити альбом та переказати гроші на допомогу пораненим, переселенцям з Криму та Сходу, постраждалим в зоні АТО, що є сферою роботи групи.

 

У Вас не має доступу для завантажень

 Спеціальні подяки: 
за фінансову підтримку - Райффайзен Банк Аваль, та особисто - Володимир Лавренчук і Леонід Зябрев 
за технічну підтримку: компанія "Зінтеко," та особисто – Станіслав Кушпітовський 
за підтримку студії: кіностудя "Вікторія," та особисто - Віктор Приходько 
за чуйність: Андрій Садовий, Маркіян Іващишин та Олексій Золотарьов 
за цілодобову співпрацю: Віталій Шереметьєв, Олексій Сай, Олена Корнійко, Марина Степанська, Анна Глибіна, Дмитро Сидоров, Дмитро Потіха, Максим Гавронський, Євдоким Решетько, Олексій Шапарєв, Олег "Мох" Гнатів, Михайло Крупієвський, Наталка Кузьмінська, Максим Клін, Олександр Стасов, Степан Василишин, Андрій Барсуков, "Джанкой бразерс". 
Батькам, родині і чисельним дітям. 
А також, всім небайдужим до творчості "Братів Гадюкіних"!
------
оцінило: 0 люд.