Жадан і Собаки — Бийся за неї

Один з найбільш харизматичних українських митців сьогодення – поет, письменник, перекладач та громадський активіст Сергій Жадан, спільно із харківським музичним колективом «Собаки в космосі» представили свою нову надактуальну платівку під назвою «Бийся за неї». Свіжий альбом проекту витримано у характерній гостросоціальній тематиці із притаманним ска-панк стилю музичним супроводом. Одинадцять треків платівки – одночасні питання і відповіді нагальної проблематики українського суспільства та існування у цьому дещо викривленому соціальному вимірі людини як індивіда. Кожна пісня є втіленням думок народу, його переживань, проблем та світосприйняття, які влучно та правдиво озвучує Сергій Жадан.

«Рік тому ми з «Собаками в космосі» розпочали роботу над новим альбомом. Працювати над ним продовжили взимку та планували закінчити ще цієї весни. Але, на жаль, не склалося, з огляду на очевидні для всіх причини. Але ми вирішили все ж таки доробити цей диск. Він називається «Бийся за неї», в ньому йдеться про те, що нас хвилювало протягом останнього часу», – розповів поет. Водночас Сергій Жадан зазначає, що зараз, напевно, не найкращий час для концертів, але всім нам важливо у такі складні часи триматися разом, обмінюватися думками, ідеями та енергетикою. «Тому ми будемо робити у вересні концерти і враховуючи новітні реалії війни, зробимо вхід на них абсолютно вільним, а також спробуємо зібрати під час цих акцій кошти для поранених у зоні АТО вояків. Сподіваюсь, ви нас у цьому підтримаєте», – додав він.
Варто додати, що у створенні пісні «Білі люди», колективу допоміг один з фронтменів гурту ТНМК – Фоззі (Олександр Сидоренко), записавши вокальну партію.
Сергій Жадан та «Собаки в космосі» виклали свій новий альбом «Бийся за неї» у вільний доступ у всесвітню мережу, але для тих, хто бажає підтримати музикантів, видали фізичну версію релізу, яка складається із самого диску та збірки малюнків-коміксів. Ілюстрації до міні-книжки створив чернівецький художник Артем Колядинський.
Електронну версію нової платівки презентували 27-го серпня 2014 р., у сороковий день народження Сергія Жадана.

 

  Byysya-za-neyi-2014.torrent
[12.62 Kb] (Завантажили: 58)

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.