Друга Ріка 2000-2014

Житомирський гурт "Dруга Ріка або 2R" заснували Віктор Скуратовський, Валерій Харчишин та Олександр Барановський 1995 року. Перші репетиції групи, який отримав назву «Second River», проходили в приміщенні Житомирського педадогічного інституту, де й відбувся їх перший виступ.

 У 1998 році, під час підготовки до фестивалю «Червона рута—1999» назву було змінено на «Друга Ріка».

Значною подією для гурту стала перемога на фестивалі «Майбутнє України» в 1999 році, де гурт посів перше місце серед більш ніж 100 претендентів.

У 2002 р. гурт номінується в категорії "краща поп-група". Січень 2003 р. дарує шанувальникам гурту хіт "Математика", а у травні тиражем у 20 000 примірників компанія Lavina Music видає альбом "Два", це був їх другий альбом, над яким працювали два роки.

 

Сайти: Офіційний сайт
Видавець: Lavina Music, Moon Records

 

Завантажити альбоми 2-ої ріки:

У Вас не має доступу для завантажень

 

Важливою сферою у житті гурту Друга Ріка є також його соціальна активність. У 2012 році гурт виступає організатором благодійного марафону «Я буду жити» у боротьбі з лімфою. Пізніше на однойменну пісню був випущений кліп. Роком пізніше виходить кліп на пісню «Скажи», котра присвячена людям з вадами слуху. Разом з гуртом Dazzle Dreams та співачкою Лама, Друга Ріка записали пісню «Hey you», котра закликає не бути байдужими до людей, яких шукають їх сім’ї.

 

 




------
оцінило: 2 люд.