The ВЙО - Мапа

Точкою відліку стилю реггі в Україні можна вважати утворення гурту «The ВЙО» в місті Кобеляки, Полтавської області у 1991 році. Основу команди склали гітарист Сергій Підкаура і співак Мирослав Кувалдін. Гітарист Сергій Підкаура грав на танцях і був найбільшим музичним авторитетом в рідних Кобеляках.

Гурт "The ВЙО" Засновано: 1991
Місце заснування: м. Кобеляки Полтавської області

 

Завантажити The ВЙО - Мапа:

  The-Vyo-Mapa-2014.torrent
[18.37 Kb] (Завантажили: 123)

Історія:

Точкою відліку стилю реггі в Україні можна вважати утворення гурту The Вйо в м. Кобеляки Полтавської області 1991 року. Основу команди склали гітарист Сергій Підкаура та співак Мирослав Кувалдін. Протягом десяти років існування гурту музиканти періодично то розходилися, то сходилися, то до них приєднувались інші учасники. 1995 р. "The Вйо" стали лауреатом "Червоної рути" із задиркуватою піснею "Ганджа".

Пік популярності їх музики припав на часи співробітництва з мистецькою агенцією "Територія А" і ротації кліпів у однойменному хіт-параді. Споглядаючи колоритну зовнішність Мирослава, глядачі не могли повірити, що хлопець народився в східній Україні і "так добре розмовляє по-нашому" від народження. Саме в ті часи пісня "Зорі" ("Кожен з нас щось може...") стала маніфестом українських растафарі.

2000 р. гурт оголошує про припинення свого існування. Сергій Підкаура, як автор, співпрацює з провідними українськими музикантами (О. Пономарьов, Н. Могилевська), а Мирослав Кувалдін розпочинає кар'єру телеведучого (канал М1) і записує сольний альбом "Зеркало Мира".

Музиканти гурту The Вйо вирішили відновити свою концертну діяльність, про що було оголошено влітку 2008 р. на фестивалі аматорського мистецтва "Вйо, Кобеляки". Також, було прийняте рішення про видання альбому "Ganja". До альбому увійшло 18 треків, записаних в період з 1995 р. по 1998 р. Частину з цих пісень меломани могли вже чути на касетному альбомі "Вироби з пластмаси".

У 2012 році гурт видав альбом під назвою «Є».

Під час Євромайдану «The ВЙО» підтримував протестувальників своїми виступами.

У травні 2014 року гурт видав альбом під назвою "Мапа".

 

Виконавці:
Мирослав Кувалдін - спів, гітара
Сергій Підкаура - гітара, спів
Ілля Клімов - клавішні, спів
Сергій Чегодаєв - бас-гітара
Василь Солом'яний - барабани, спів
Олександр Уницький - саксофон
Денис Гриценко - труба, спів
------
оцінило: 0 люд.