Останні канікули

Композитор-мультиінструменталіст Микола Павлів після розвалу студійного проекту МІДІ-М, створив стартові альбоми Ірині Білик («Кувала зозуля») та Анатолієві Матвійчуку («Запорожці») і вирішив зробити собі «Канікули».

Влітку 1990 року він заанґажував тернопільського тележурналіста, поета і співака Анатолія Крохмального (екс-«Ліки від розпачу») і за дві ночі вони записали пів-годинний диско-альбом «Останні канікули». Щиро розрекламований дует за пів-року об’їздив з «фанерними» концертами всю Україну, по чому «Канікули» закінчилися (а вірніше розділилися).

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 Павлів записав з хеві-гуртом «Перон» цикл пісень до рок-мюзиклу «Франкенштейн-91» (міні-альбом «Перон на канікулах»), а також дві пісні з лідером «Перону» Олександром Потьомкіним («Наталі» та «Катерина») які проходять під вивіскою «Канікули». Надалі Павлів зайнявся обладнюванням власної студії «Канікули», перейменованої згодом на «Мік-с». Крохмальний деякий час їздив самостійно із старою фонограмою, згодом ненадовго пристав до музичного центру Ю.Маліборського ЮМІД. Потім він повернувся до Тернополя з надією відновити «Канікули» - з допомогою гурту «Армія кохання», який також саме вернувся додому (але з Москви). Проект стабільним не став, проте записані у Львові в 1993 році пісні «Телефонна гра» та «Ще кохаю» також проходять під старою вивіскою «Канікули». Наразі Крохмальний працює журналістом на одній з тернопільських телестудій.


------
оцінило: 0 люд.