Анатолій Матвійчук - Запорожці

Анатолій Матвійчук  - український співак, виконавець і автор (поет-пісняр і композитор), пісні Анатолія Матвійчука надзвичайно різноманітні за стилем і тематикою: серед них є сповнені ліризмом, торкаються вічних тем призначення і місця людини в світі, людських стосунків, кохання. Ним написано чимало філософських балад, а також веселих і запальних творів, які стали майже народними.

Створює і виконує пісні переважно українською мовою, також російською.

 

 

1996 року отримав звання Заслуженого артиста Україна. У 2000 році звання Народного артиста України. На рахунку – чотири великі сольні бенефіси «Полустанок Любові» в НП Україна (1996, 2000, 2004, 2007р.р.). Лауреат Національної премії імені І.Франка. Лауреат літературних премій імені А.Малишка, Д.Луценка, О.Олеся.

Побував з концертними виступами в Канаді, Росії, Словаччині, Болгарії, Англії, Ізраїлі, Італії. Об‘їздив з гастролями практично усю Україну.

 

 

8 авторських компакт-дисків («Два птахи», «Полустанок любові», «Король Шапіто», «Зачарована краса», «Ключі від Раю»,«Жажда», "Моя зоря","Сповідь"). А також чотири поетичні книжки («Вірші» 1996, «Ноїв Ковчег» 1998, «Предтеча» 2003, «Сповідь» 2007), поетичні публікації в газетній та журнальній періодиці.

 

Персональний сайт виконавця
------
оцінило: 0 люд.