Мелодії України

Національний оркестр народних інструментів України є провідним мистецьким колективом України. Керує оркестром народний артист України професор Вікор Гуцал.

Національний оркестр народних інструментів України був створений у 1969 році. Перший концерт відбувся на сцені Київського оперного театру 12 квітня 1970 року, і з того часу Оркестр дав понад 3000 концертів, побував на гастролях в усіх куточках нашої країни та за її межами, брав участь в багатьох мистецьких фестивалях та святах.

У Вас не має доступу для завантажень

У виконанні Національного оркестру народних інструментів України звучать народні і авторські, класичні і сучасні мелодії, які, безумовно, прикрашають скарбницю української музичної культури. Ви матимете можливість оцінити і майстерність виконавців, і різноманітність інструментального складу, завдяки якій кожна окрема мелодія і весь запис в цілому набувають вигляду такого собі багатокольорового килиму з переплетінням різних візерунків, кожен з яких несе власний настрій, власну ноту, але загалом створюється приємне відчуття насиченості довколишнього простору гармонією у чистому її вигляді.

 

Компакт диски, видані останнім часом Оркестром Народних Інструментів, я умовно називаю "перший", "другий", "третій". Насправді, всі вони однаково цікаві та не випадково користуються неабиякою популярністю у моїх клієнтів. На буклетах компакт дисків немає порядкових номерів і відрізняються вони лише кольорами оформлення та змістом інформації у буклеті.  
------
оцінило: 0 люд.