Українізатор Windows XP

Програма для українізації Windows XP. Глибина та якість перекладу значно краща ніж у всіх інших подібних програм. Лишилася неперекладеною лише довідкова система (перекладено лише її інтерфейс).

Порівняно з попередньою версією в GregWinUKR 4.0 перекладено Netmeeting, виправлено деякі некоректні патчі, внесено технологічні зміни, пов'язані з відображенням елементів у панелі керування, наведено лад у звуковій схемі, також підвищено рівень адаптації під англомовні системи. Завдяки технології, яку розробив пан Ostapf процес інсталяції скоротився десь вдвічі.

Увага!

Щоб уникнути можливих зупинок в процесі роботи українізатора та прискорити встановлення, рекомендується вимкнути антивірус або ж встановлювати його після українізатора.  Також рекомендую ставити на системи з 1 обліковим записом - інші в разі потреби створювати після українізації.
Не ставте програму поверх попередніх версій GregWinUKR!

Українізатор XP

Для тих, хто не знайомий з GregWinUKR попередніх версій повторю, що програма призначена для встановлення на вже діючу операційну систему сімейства Windows XP платформи х86 теоретично будь-якої мовної версії (випробовувалося лише на московських та англійських системах). Рекомендовано встановлювати на домашні ПК, в іншому разі ви можете стикнутися з проблемами ліцензування, оскільки Майкрософт забороняє змінення системних файлів.

Розмір: 32,1 МБ
Місця на диску: до 800 МБ.
Платформа: x86
MD5: FC4FA8C900962FD1441B77135A5A43DA
SHA-1: 3E996F67CE2686955D0AB9B0FCDEBA72EEC948B9

Ще лишаються неперекладеними назви устаткування в диспетчері пристроїв. Не знаю, як це зробити автоматично, втім це можна зробити самотужки вручну, оновивши драйвери на кожному з цих пристроїв.

Стандартний блокнот замінено на AkelPad 3, тому в разі, якщо вам потрібен саме майкрософтівський блокнот (або ж на його місце встановлено якийсь інший), збережіть його в якійсь окремій теці перед запуском українізатора.

Стандартну майкрософтівську розкладку клавіатури змінено на Strange_Ukrainian (автори - Paul Kiss та Vertaler). Тепер в ній є і апостроф, і літера Ґ, і навіть наголос, а також всі московські літери. Після встановлення в теці "Мої документи" у вас з'явиться файл rozkladka.bmp - графічний файл, що демонструє всі можливості цієї розкладки.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.------
оцінило: 1 люд.