K-Lite медіакодек

K-Lite Codec Pack - безкоштовний пакет кодеків, фільтрів DirectShow і інструментів пов'язаних з ними. Кодеки і фільтри потрібні для кодування і декодування різних аудіо і відео форматів.

K-Lite Codec Pack відрізняється від інших подібних пакетів, відсутністю конфліктів між кодеками, легкістю установки і користування, що цілком заслужено робить його найпопулярнішим. Компоненти K-Lite Codec Pack дозволяють перегляд і прослуховування всіх популярних і багатьох рідкісних форматів відео і аудіо.Основні характеристики K-Lite Codec Pack:

- Останні версії найкращих кодеків.
- Всі компоненти "К-лайт Кодек Пак" підібрані так, щоб між ними не виникало жодних конфліктів.
- Інсталяція пакету дуже проста. При бажанні можна вибрати тільки ті кодеки і інструменти, які вам дійсно потрібні.
- В будь-який момент можна повністю або частково видалити K-Lite Codec Pack, не залишивши при цьому, ніяких слідів його перебування (включаючи ключі регістра).
- Кожна версія пакету ретельно тестується на наявність можливих конфліктів між кодеками і іншими програмами.
- K-Lite Codec Pack намагається уникнути проблем між новими і вже встановленими на комп'ютері кодеками, і навіть може вирішити деякі з існуючих.
Версії K-Lite Codec Pack:

На сьогодні існує чотири версії цього пакета кодеків. Користувач може вибрати той, який найбільше відповідає його потребам.

Базовий варіант (K-Lite Codec Pack Basic) містить все що вам потрібно для програвання найбільш поширених відеофайлів, наприклад AVI, MKV, MP4, OGM, або FLV. Цей пакет має найменший розмір.
Стандартний (K-Lite Codec Pack Standard) - має все для програвання більшості файлів мультимедіа. Цей пакет буде достатнім для потреб більш досвідченого користувача.
Повний (K-Lite Codec Pack Full) - окрім кодеків, фільтрів і інструментів, які входять в стандартний набір, містить також деякі інструменти для відтворення додаткових форматів аудіо. Може стане в нагоді просунутим користувачам і професіоналам.
Мега (K-Lite Mega Codec Pack). Ця версія пакета містить всі кодеки і програми, які входять в повну версію, плюс QuickTime Alternative і Real Alternative.

 

   Завантажити

 

Крім цього існує також K-Lite Codec Pack 64-bit. Його можна використовувати для відтворення мультимедіа на 64-бітних програвачах (наприклад Media Center).

Всі компоненти K-Lite Codec Pack були ретельно підібрані для забезпечення сумісності між собою.

K-Lite Codec Pack володіє дружнім інтерфейсом і дуже простий у використанні.

Установка цього пакета кодеків повністю настроюється. Ви можете вибрати які компоненти потрібно встановлювати, а які ні.

Для деяких форматів є можливість вибору між різними фільтрами. Це дозволяє підібрати конфігурацію кодеків яка буде найвищою мірою відповідати вашим вимогам і перевагам.

Деінсталяція видаляє все що було встановлено за допомогою K-Lite Codec Pack включає всі ключі регістра.

 

K-Lite медіакодек


------
оцінило: 0 люд.