Завантажити Skype 5.6

Сервіс Skype - це новітня послуга зв'язку світового масштабу, що об'єднує на сьогоднішній момент більше 200 млн. користувачів по всьому світу. Основною перевагою цього сервісу є те, що всі абоненти Skype можуть спілкуватися один з одним абсолютно безкоштовно не залежно від того, як далеко вони знаходяться один від одного і як довго абоненти спілкуються.

Мінімальні системні вимоги:

• Операційна система Windows XP, Віста та 7;

• Процесор 400 MHz;

 • 128 MB оперативної пам'яті;

• 15 MB вільного місця на диску;

• Звукова карта, навушники + мікрофон (гарнітура);

• З'єднання з Інтернетом на швидкості не нижче 33.6 Kbps.

Головна відмінність Скайп від аналогічних програм голосового зв'язку через інтернет полягає у використанні технології P2P. Завдяки її застосуванню обробка всієї інформації ведеться на комп'ютерах користувачів, які в даний момент спілкуються, а для її передачі використовується найкоротший шлях. Користувач сам створює адресну книгу, яка зберігається на його комп'ютері. Сервіс Скайп не використовує ніяких серверів для переадресації і зберігання даних.

Особливістю цієї збірки є легке встановлення програми без реєстрації на сервісі Скайп, хоча можна і зареєструватись за бажанням, але якщо у вас уже є акаунт то просто вводите пароль і логін....

skype

Безкоштовно завантажити клієнт Скайп 5.6 для Windows:

  Пряме завантаження лише для козаків!
 Завантажити
Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

Для використання Skype не обов'язково мати високошвидкісне інтернет-з'єднання, програма дозволяє спілкуватися навіть при з'єднанні через модем! Висока якість звуку навіть в умовах низькошвидкісних з'єднань досягається завдяки використанню технології стиску звукового потоку, розробленої компанією Skype Technologies. Ця оригінальна технологія дозволяє мінімізувати переданий обсяг даних оцифрованого голосу без втрати якості звуку. Причому якість звуку незрівнянно краще в порівнянні з аналогічними програмними рішеннями від інших VOIP провайдерів. Все ж таки необхідно врахувати, що чим більшу пропускну здатність має ваше підключення, тим, відповідно, вище і якість звуку. Для користування сервісом Скайп досить встановити на своєму комп'ютері Skype-клієнт, обзавестися мікрофоном та навушниками або спеціальним Skype телефоном.

Встановлення Скайп

Можливості Skype:

- Безкоштовні дзвінки і відеозв'язок з іншими користувачами Skype

- Голосові конференції до 25 осіб

- Відеоконференції до 5 чоловік

- Обмін будь-якими файлами з іншими користувачами Skype

- Високий рівень захисту вашого спілкування

- Вигідні дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони

Ключові слова: Skype, Скайп, завантажити


------
оцінило: 0 люд.