Програма для зняття скріншотів

Перед Вами програма з настільки простим і зручним інтерфейсом, що працюєш і не замислюєшся ні на секунду "як зробити те", "як зробити це" - все очевидно.

 

FS Capture не тупо забирає в буфер картинку з екрану, а дозволяє вибрати область захоплення - вікно або окремий об'єкт у вікні, довільну або прямокутну ділянку екрану і т.д.

 

Після того, як скріншот зроблений, картинку можна тут же відредагувати (розгорнути, підігнати розмір, обрізати, поправити колір) і зберегти в потрібному форматі.

 

 

  Пряме завантаження лише для козаків!
 Завантажити
Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

Програма  для зняття скріншотів - FastStone Capture має багато інших корисних функцій.

Маленька інструкція по програмі для зняття скріншотів.

 При відкритті програми з'являється ось таке віконце.

Спочатку зробимо настройки. Для цього натискаємо на виділену область.

Відкривається меню, що випадає і виробляємо налаштування програми FastStone Capture.

Тут все зрозуміло. Можете подивитися задані гарячі клавіші, вибрати папку для автозбереження і формат зберігаються файлів і т.д. Зверніть увагу на додаткові кнопки, які можна встановити на панель захоплення.

Що означає кожна кнопка?

1. Відкрити файл в редакторі-дозволяє відкривати збережені на комп'ютері файли для редагування в FS.

2. Друга - Захоплення активного вікна. Коли потрібно зробити знімок не всього екрана, а активного вікна.

3.Третя - Захоплення вікна / об'єкта. При натисканні на цю кнопку, на екрані з'являється червона рамка. Ведете курсор миші і виділяєте потрібний об'єкт.

4.Четвертий кнопка - Захоплення прямокутної області. При натисканні на неї, з'являється перехресті двох перпендикулярних ліній. Натискаєте ліву клавішу миші і підводите курсор до кута потрібного об'єкта. Ведете його до протилежного кута і відпускаєте клавішу миші. Знімок готовий.

5. П'ята кнопка - Захоплення довільної області. Дуже цікава функція. З її допомогою можна виділити окрему складну фігуру із загального знімка. При натисканні на цю кнопку з'являється ласо, підводите курсор до потрібної точки об'єкта і клацаєте лівою кнопкою миші, відведіть курсор і побачите що тягнеться за курсором червону лінію, далі клацаєте лівою клавішею миші у точці наступного вигину і так до приходу в першу точку. В кінці-два клацання лівою кнопкою миші і знімок готовий. З цієї картинки можна вирізати будь-яку фігуру.

І ось що вийшло:

 

6. Шоста кнопка - Захоплення повного екрану, тобто ви отримаєте знімок всього екрану монітора.

7. Сьома кнопка - Захоплення екрану з прокруткою. Цікава і зручна функція. Припустимо вам треба зробити знімок довгою статті, не поміщається на екран монітора. Для перегляду таких статей в браузерах передбачена прокрутка. За допомогою цієї функції можна скопіювати статтю за один раз. Бігунок прокрутки ставите у верхнє положення, натискаєте на кнопку "Захоплення екрану з прокруткою", з'являється червона рамка, клікаємо лівою клавішею миші і дивимося, як стаття прокручується і після закінчення з'являється в редакторі FastStone Capture. Зберігайте в потрібній директорії.

На знімку прокрутки немає, але коли ви збережете потрібну вам статтю, то виберіть - "Відкрити за допомогою допустимо, Paint", і ваша стаття буде в реальному розмірі і з прокруткою.

 

8. Восьма кнопка - Запис екрану. Програма FastStone Capture може записувати відео з екрану монітора. При натисканні цієї кнопки з'являється меню настройки запису.

Вибираєте "Параметри" і робите налаштування запису відео потрібним вам чином.

Подивіться гарячу клавішу, вона там одна-для закінчення запису, можна налаштувати вивід кінцевого файлу і почати запис натисканням кнопки "Запис".

Наступні три кнопки (9,10,11) ми вже розглядали вище.

 

9. Екранна лупа-при натисненні лівої кнопки миші збільшує обраний об'ект. Кратність збільшення можна встановити в налаштуваннях.

10. Піпетка-дозволяє фіксувати будь-який колір на моніторі, а також вибрати будь-який колір на моніторі, причому відразу видно код кольору.

11. Лінійка-можна вимірювати об'єкти в пікселях, розрахована вона на 500 p.

12. Дванадцята кнопка - Налаштування шляхів ваших скріншотів. У мене стоїть - "В редактор". Дуже зручно: зробив знімок, він відкривається в редакторі FS і можна відразу провести необхідне редагування. Редактор FS виглядає ось так.

 

Ключові слова: Програма, скріншоти, захоплення


------
оцінило: 0 люд.