Екзаменаційні білети ДАІ
 
 

мова  язык

Правила дорожнього руху екзаменаційні квитки.

 А-В і C-D категорії.

Рік:2012

Автор: С. Н. Гусаров, В. Н. Лозової, С. І. Буднік, А. Н. Дем'янко., Н. М. Березко, Ю. І. Колчинський

Видавництво: Світлофор

ISBN: 978-966-7877-46-0

Мова: Російська

Формат: PDF

Якість: Відскановані сторінки

Кількість сторінок: 168

  Правила дорожнього руху Правила дорожнього руху 2012
 
 
Скріншоти:

Посібник призначений для кандидатів у водії і для водіїв зі стажем, викладачів автошкіл і керівників автопідприємств, спеціалістів, які займаються забезпеченням безпеки дорожнього руху, а також для всіх учасників дорожнього руху.

Екзаменаційні квитки складені відповідно до Правил дорожнього руху, введеними в дію з 1 січня 2002 року, зі змінами та доповненнями по теперішній час. Кожен квиток складається з двадцяти завдань. На питання кожного завдання пропонується від двох до п'яти відповідей, правильним ж може бути тільки один. Щоб переконатися в тому, що Ви успішно вирішили завдання, необхідно скористатися кодом правильних відповідей. Якщо Вам незрозуміло, чому відповідь повинна бути саме таким, як зазначено в коді, подивіться у правий нижній кут рамки завдання. Тут вказано номер пункту Правил дорожнього руху, на підставі якого завдання складена.

Зверніть увагу, що при вирішенні задач по проїзду перехресть відсутні поняття «одночасно», «попутно», «під прикриттям». Пояснюється це тим, що в Правилах порожніх руху такі поняття теж відсутні, а також необхідністю підвищення персональної відповідальності водіїв. 

 

Екзаменаційні квитки ДАІ 

Також можна завантажити диски з правилами ДАІ МВС України за 2010 та за 2008 рік, що містить майже ті самі запитання.

В програмі передбачено:
- Режими "Навчання" та "Тест";
- Можливість вибору мови (російська чи українська)
- Процес  дуже простий: Вам пропонується вибрати правильні відповіді із 30 білетів, майже як на екзамені в Державтоінспекції. В режимі тестування, в результаті неправильної відповіді можна вибрати повторно іншу.
Диск називається - "Правила та безпека дорожнього руху - Екзаменаційні білети"


 
 
 

 

Страницы: 1 2

------
оцінило: 1 люд.