STDU Viewer ver. 1.6.18

STDU Viewer ver. 1.6.18 допоможе вам переглянути електронні документи в самих різних форматах.

Переглядач підтримує більшість форматів, використовуваних в сучасному комп'ютерному світі.

В першу чергу це, звичайно, PDF і багатосторінковий TIFF. А такожDjVu, JBIG2, WWF і XPS.

Умови розповсюдження: безкоштовно для фізичних осіб

Операційні системи: Windows XP/Vista/7

Підтримує формати файлів: TIFF, PDF, DjVu, XPS, JBIG2, WWF, FB2, TXT, Comic Book Archive (CBR or CBZ), TCR, PalmDoc(PDB), MOBI, AZW, EPub, DCX

Українізатор: відсутній (російська мова)

Розмір - 2.37мб.

Офіційний сайт - http://www.stdutility.com/

 

Для зареєстрованих користувачів пряме завантаження з Січі:

 
Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
 

Характеристики STDU Viewer:

Ви можете використовувати програму, щоб переглядати графічні файли BMP, PCX, JPEG, GIF, PNG, DCX, WMF, EMF, PSD.

Любителям електронних книг, програма допоможе прочитати книги у форматах FB2 (в тому числі FB2.ZIP), TXT, TCR, PalmDoc (PDB), MOBI, AZW, EPub. Для тих, кому подобаються комікси, ми додали підтримку форматів CBR і CBZ. Переглядач має широкий набір функцій. Масштабування, поворот сторінок настройка яскравості і контрастності для документа, вибір зручного для Вас способу розташування сторінок (по одній або розворотом).

Природно, є і можливість роздрукувати документ, а функціонал "розширеної друку" надасть вам максимально гнучкі налаштування виводу документа на принтер. Однак цим можливості переглядача не обмежуються.

Однією з найбільш затребуваних опцій є створення закладок у відкритому документі. Вихідний документ при цьому не змінюється, а закладки зберігаються у файлі налаштувань переглядача. ви можете переносити закладки з одного комп'ютера на інший, використовуючи процедуру імпорту / експорту дерева закладок у xml. Також у нашій програмі ви можете експортувати одну або кілька сторінок документа як файли зображень.

STDU Viewer підтримує експорт в BMP, GIF, JPEG або TIFF формат. При експорті, ви можете вибрати не тільки які сторінки експортувати, а й дозвіл результуючого зображення, а так само, у випадку, коли хочете зберегти декілька сторінок, налаштувати автоматичну генерацію імен файлів для картинок. Якщо у вихідному документі є текстовий шар (наприклад, він завжди є в FB2, MOBI, AZW і т.п. файлах, також часто текстовий шар є в PDF, DjVu, XPS документах), то ви можете виділяти текст на сторінках і копіювати його в буфер обміну для подальшої роботи, або експортувати частини сторінок або всього документа в текстовий файл на диску.

 

 

Вигляд інтерфейсу налаштуваньВигляд інтерфейсу:

 

Теги: STDU Viewer, переглядач, програма, PDF, DjVu, XPS, JBIG2, WWF, TIFF


------
оцінило: 0 люд.