Pattern Maker - програма для вишивання хрестиком

Pattern Maker Pro+ME 4.06 RePack + Portable

Pattern Maker - програма для вишивання хрестиком. Точний переклад з англійської - творець схем, звідки зрозуміло основне призначення продукту. Програма адаптована і для машинної вишивки. Перевага програми, це зручний для користувача інтерфейс. Він інтуїтивно зрозумілий навіть тим, хто не знає англійську мову. Реалізовано сім основних стібків і 73 спеціальних.

Рік / Дата Випуску: 2007

Версія: 4.06

Розробник: HobbyWare, Inc.

Сайт розробника: www.hobbyware.com

Сумісність з Windows 7: повна

Мова інтерфейсу: Англійська + Російська

Таблетка: Не потрібна

Системні вимоги: Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Windows7

Якщо цього набору недостатньо, можна створити власний вид стібка, дати йому ім'я і користуватися надалі. Наступне важлива перевага - можливість зберігати схеми в тому форматі, який вміє читати в'язальні машинка. Доступні наступні формати - PЕS, HUS, PCS, EMD, JЕF, SЕW, CSD, XXX, DST, ЕXP. У перерахованих форматах можна зберігати схеми, виконані 7 основними стібками. Якщо отримана схема більше, ніж розмір п'ялець, який також вказується, програма розіб'є її на кілька частин, кожну під своїм ім'ям.

Для створення візерунків пропонується використовувати палітру з 240 кольорів, гами відповідають виробникам ниток. Колірна гамма редагується за бажанням користувачів. Найбільший розмір схеми вишивки - 999 хрестиків по обох напрямках. Створювати новий і редагувати існуючої дизайн можна мишею. В одному збереженому документі можна поєднувати кілька схем, що зручно при великих розмірах вишивки. Нову схему можна придумувати, малюючи її самостійно, або створювати її на основі готових зображень.

Допустимо використовувати векторний і растровий формати картинок. Для створення візерунків є Майстер Помічник, слідуючи інструкціям якого можна робити портрети на основі фотографій. У програмі реалізована можливість нанесення написів на готову схему, в арсеналі користувачів - 50 вбудованих шрифтів. Якщо цього набору не вистачає, можна створити власний алфавіт.

 

 

 


------
оцінило: 1 люд.