Windows XP. Україніська версія

Завантажити українську версію Windows XP Pro x86 SP3 - інтегровані всі оновлення до 17-го листопада 2013.

За основу взята англійських версія від Team-LiL.

Українізовано процес встановлення та спеціально підготовано до українізації.

Інтегровані всі офіційні оновлення Microsoft для Windows XP. Відкореговано процес встановлення та виправлена програма ResPatch, щоб без ResPatch залишались всі оригінальні іконки Microsoft, а з ResPatch всі помінялись. Також додано 2 теми: "AlfaCursor" з синім курсором і з попереднім тлом та "Microsoft Media Center" для любителів оригінальних тем Microsoft.

Викинуто: Зразки Музики, Оглядовий Тур та Windows Messenger. Додані: Framework все в одному 2.0–3.5, Internet explorer 8, Windows media player 11, Directx 9 Runtimes + Managed Code 1.1.0, C++ runtimes 2005 & 2008 & 2010 & 2012. Додано наступні версії драйверів: Chipset 12.09, Cpu 10.05, Lan 12.05, Wlan 12.02, MassStorage 12.09 txt mode (AHCI sata + raid - тому встановиться навіть на найновіше залізо). Будуть встановлені тільки ті драйвери, які справді потрібні для Вашого заліза, тому не збільшать і не засмітять встановленої системи. Також активовано uxtheme, збільшено tcp ip=16777215 та деактивовано "Відновлення системи", але якщо комусь це потрібно, то може активувати відповідну "пташку" потративши які 10 секунд.

  У Вас не має доступу для завантажень

 

Також операційну систему Windows XP інтегровано:

-----

TotalCmd 8.01 Ukr

AIDA64 Extreme Edition 2.30.1954 Ukr Portable

PDF-XChange Pro 4.0.200 x86-x64 Ukr

Cowon JetAudio 8.0.16.2000 Plus Ukr Fosii

UltraISO_9.5.2_Ukr_Premium_Portable

ACDsee Pro 2.5 Ukr

7z_9.20 Ukr

Daemon Tools Lite 4.45.3-0297 Ukr

------

 

Локалізація виконана на рівні оригінальних файлів Windows. Тобто не шляхом інтегрування чи приєднання Language Interface Pack або Multilingual User Interface Pack.

Windows Ukrainian побудована на повній версії Windows XP Professional Russian Service Pack 3.

Виправлено страшний косяк розкладки клавіатури. Додано апостроф ['] по натисненні клавіші [`]. Для більших можливостей і для людей, котрі постійно набирають тексти, ще додані:

- розширена українська розкладка Strange Ukrainian (автор ідеї - Paul Kiss, автор розкладки - Vertaler).

- українська математична розкладка (автор La$eR), містить виправлення літери ґ?, апострофу, додані літери російського алфавіту та усі найбільш уживані грецькі літери і знаки математичних операторів.

- українська транслітерована розкладка від Eiger. Вона допоможе безпроблемно набирати текст українським алфавітом у англійській транслітерації!

Windows XP. Українізація

 

 

 

 

 

:smailuk22:  Українізовуємо програмою GregWinUkr, за яку ВЕЛИЧЕЗНА!!! подяка від усіх українців панові Григорію Новохатьку (Русин, _Rusyn_), котрий пожертвував кільканадцять місяців власного життя на те, щоб ми могли користуватись справді українською Windows XP.


------
оцінило: 5 люд.