Завантажити Nero 7.11.10.0c _Ukrainian (2011) Windows 7

Збірка Nero 7.11.10.0c Final Ukrainian Repack, побудована на основі Nero 7.11.10.0c Final MultiLang. Перекладено ВСІ! меню та діалоги, вилучено іншомовні пакети локалізації, перекладено інсталятор пакету та інтегровано серійний номер.

Версія: 7.11.10.0c
Мова: Українська
Захист: Вилікувано

Вага: 321мб.

Операційна система: Windows XP, Windows 2003 Server, Windows Vista, Windows 7.

Nero 7 - провідний продукт в практиці домашніх розваг із застосуванням всіх цифрових засобів в одному продукті. Це один з кращих пакетів програм для запису на CD-R, CD-RW і DVD диски, але не тільки для цього: Nero 7 - це багатофункціональний набір засобів для роботи з даними, музикою і звуком, фотографіями, телебаченням і відео. Дозволяє використовувати більшість моделей рекордерів, при цьому записує як аудіо-CD, так і диски з даними, включаючи завантажувальні, а також відео (у форматах Video CD і Super Video CD) і DVD.

Завантажити Неро:

У Вас не має доступу для завантажень

УВАГА!
Особливості встановлення:

 :smailuk4: Для встановлення Nero 7.11.10.0c Final Ukrainian Repack у своїй системі, Вам необхідно встановити параметр "Мова програм, які не підтримують Юнікод" - "Українська" ("Панель керування"/"Мова та регіональні стандарти"). Якщо у Вас встановлення інша версія Nero, видаліть її через "Установку/видалення програм", видаліть ключ реєстру "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ahead" та перезавантажте комп'ютер. В іншому випадку інсталяція не відбудеться.

Примітка: при першому запуску Nero Home обирайте будь-яку мову, все одно залишиться український інтерфейс.


------
оцінило: 0 люд.