Програма для перегляду формату DjVu, PDF і TIFF

  Програма для перегляду файлів у форматі DjVu, PDF і TIFF, TXT-, TCR-, XPS-, FB2-, CBR- та CBZ-файлів

Розмір - 2,13 мб.
Версія: 1.6.2
Розробник: STDUtility
Ліцензія: безкоштовна
Мова: українська

STDU Viewer 1.6.2 - нова російськомовна версія компактної програма для читання електронних документів (книг) у форматі DjVu, PDF і TIFF. Останнім часом великою популярністю користуються електронні книги у форматі DjVu. Файли в цьому форматі, як правило, менше за розміром, ніж документи у форматі PDF. Проте програми для перегляду PDF не підтримують DjVu, через що доводиться працювати відразу з двома програмами.

 

 

 

STDU Viewer робить перегляд електронної документації більш зручним. Для читання декількох книг передбачені окремі вкладки з можливістю пошуку по кожній з них, а система закладок дозволяє повернутися до останньої прочитаної сторінки у будь-який момент часу. Крім того програма показує зміст документа для швидкого переходу з одного розділу в інший, а також дозволяє створювати закладки. Підтримується пошук у вмісті та експорт у текстовий файл або зображення. Слід також відзначити можливості розширеного друку, де можна досягнути найоптимальніших результатів друку, використовуючи додаткові опції.

Для українізації замініть файл STDUViewerResource.xml в директорії програми (переклад - "Портал українізації програмного забезпечення")


------
оцінило: 0 люд.