Войти
  1. ВКонтакте
  2. Facebook
  1. »
  2. »
  3. »
  4. Що таке націоналізм?
Нові публикаціі Приховати панель справаПоказати панель справа

Що таке націоналізм?

2012-09-05T22:11:30+03:00 2013-03-12T12:25:13+02:00
Бандерівець
  1. Офлайн
  2. Гетьман
  3. 101 сообщений
  4. Репутация: 0
  5. Сообщение
  6. Личные данные
Полезность: 0 | сообщение № 1 отправлено 22:11, 05.09.2012
Я думаю, що ніхто не буде стверджувати, що НЕГРИ брали участь в процесі виникнення і становлення УКРАЇНСЬКОГО ЕТНОСУ, а тому і УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ.
Отже, згідно ЕТНОГЕНЕЗУ УКРАЇНЦЯ – НЕГРИ НЕ УКРАЇНЦІ.

Але якщо в країні зникають націоналісти то виявляється, що негри є корінними жителями і претендують на блага цієї країни.
Я думаю цей приклад є найкращою ілюстрацією!
Багато людей плутають поняття нацизм і націоналізм!
Націоналізм – це Ідея Нації + бажання власної державності.
Нацизм – це Ідея Раси, при якій заперечується рівність між іншими расами, возвеличення панівної раси над іншими расами.
Тобто:
якщо ти націоналіст - ти приймеш активну участь у розбудові держави, вважатимеш, що від тебе залежить все, створюватимеш, насамперед, блага для тих хто тут народився чи став громадянином України.
якщо ти нацист - візьмеш автомата в руки і розстріляєш всіх хто не українець.

Последний раз редактировал admin 21:56, 12.03.2013

------------------------------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар

Найкращі анекдоти на сайті - anekdot.kozaku.in.ua -тут завжди знайдеться супер смішний анекдот!

1. Офлайн
  2. Джура
  3. 2 сообщений
  5. Сообщение
  6. Личные данные
Полезность: 0 | сообщение № 2 отправлено 08:37, 11.09.2012
Мовою оригіналу:"Народ, не имеющий национального самосознания – есть навоз, на котором произрастают другие народы."
П.А. Столипін
  1. Офлайн
  2. Джура
  3. 2 сообщений
  5. Сообщение
  6. Личные данные
Полезность: 0 | сообщение № 3 отправлено 22:54, 23.02.2013
Ага головне щоб націоналізм , не путали з крайнім шовенізмом ))))
  1. Офлайн
  2. Джура
  3. 2 сообщений
  5. Сообщение
  6. Личные данные
Полезность: 0 | сообщение № 4 отправлено 12:25, 12.03.2013
Ага головне щоб націоналізм , не путали з крайнім шовенізмом НАЦІОНАЛІЗМ- Ідеологія й політика, яка проповідує зверхність національних інтересів над загальнолюдськими, панування однієї нації за рахунок пригнічення іншої, розпалює національну ворожнечу.
Мені, як українській націоналістці ближче це-НАЦІОНАЛІЗМ- Рух, спрямований на боротьбу за незалежність нації, народу проти іноземних гнобителів.
Рух за збереження і розвиток національних традицій, культури, мови, літератури, мистецтва і т. ін.; патріотизм.
ШОВІНІЗМ-
Крайній вияв націоналізму, що пропагує національну винятковість, ненависть до інших національностей, розпалює ворожнечу між країнами й народами. Великодержавний шовінізм -це кацапи.

Перейти
Найти

Доступ закрыт.

1. Вам запрещено отвечать в темах данного форума.