Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ серіал Альф
----

Він - Альф!

Його батьківщина - планета Мелмак, місце проживання - Лос-Анджелес. Він самовпевнений, капризний і жадібний. Він ненажера, грубіян і буркотун. Він обожнює кішок (у кулінарному сенсі), його цікавість не знає меж, а руйнівні здібності вражають уяву. Але його помисли чисті, душа відкрита, а серце чуйне.

«Альф» (англ. ALF від англ. Alien Life Form - позаземна форма життя) - 102-серійний комедійний телесеріал, США, 1986 р.. Виробництво телекомпанії Alien Productions. У США серіал йшов чотири сезони (з 1986 р. по 1990 р.).

102 серії.

Альф - прибулець з космосу, з далекої планети Мелмак. Зовні він дуже відрізняється від людей: низького зросту, весь покритий шерстю, великий ніс і вуха, а улюблене його ласощі це коти ...

 

Але в ньому море тепла і доброти. Так, іноді його жарти і вчинки виходять за рамки розумного, але одне я знаю точно, Альф не зрадить і не кине в біді. Оселився пухнастий прибулець у звичайній амереканській родині, в родині Таннерів.

  Завантажити файл: ALF.season1-4.torrent [152.13 Kb] (Завантажило: 233)

А все почалось з того, що Гордон Шамуей, йому близько 230 років (народився 28 жовтня 1756 р. за земним літочисленням). Він один з небагатьох уцілілих жителів планети Мелмак, що врізався на своєму космічному кораблі в гараж звичайної американської сім'ї Таннерів у вересні 1986 року.

 

Глава сім'ї Віллі Таннер назвав його «Aльф» (скорочення від англ. Alien Life Form - позаземна форма життя), що замінило Гордону його справжнє ім'я на дуже довгий час. Таннер прихистили Альфа і приховували його від так званого Підрозділу по вивченню прибульців. Він став членом їхньої сім'ї і хоча прибулець не завжди цінував надану йому доброту, він щиро любив Віллі, його дружину Кейт, їх дітей Лінн і Брайана і навіть кота Таннерів Лакі, за яким часто полював - на Мелмак коти вважалися делікатесом . Більш того, приходькові вдалося познайомитися з багатьма людьми крім самих Таннерів. Пригоди Альфа на Землі і складають основу сюжету серіалу.

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго