Українські футбольні команди
 
➤ Бі Муві: Медова змова
----

Мультфільм про забавну бджілку - Баррі Бі Нельсона, який закінчив коледж і не знає, яку йому вибрати професію, щоб не пошкодувати про свій вибір. Він вперше летить у місто, де він міг загинути від людей, але Ванесса врятувала його. Вона - квіткарка, яка подружилася з ним і підтримує його ідеї, адже погляд на життя у них однакові. Баррі закохується в неї, а Ванесса допомагає йому захищати права бджіл за мед. Його не влаштовує те, що люди продають мед, а вони над ним працюють цілодобово. Вони вирішують падати в суд на людей.

Завантажити файл: Bee-Movie-2007-BDRip-720p-Ukr.torrent [10.53 Kb] (Завантажило: 292)

Талановиті комп'ютерні художники постаралися і вміло створили нові обличчя, які відразу ж потішили. Я дивився багато мультфільмів, але я не помічав подібних осіб, як у цьому, тому на мене цей незабутній мультфільм справив приємне і дуже емоційне враження. Особливо різку увагу привертали великі очі героїв, які виглядали дуже незвичайними з маленьким ростом бджіл. Природа була також показана дуже яскравою і барвистою, що втішило ще більше. Стає зрозуміло, що присутня якісна анімація, просто вражаюча, яка завжди на висоті.

Характер персонажів теж був продуманий дуже ретельно, а особливо сподобався головний герой - Баррі, який не хотів вибирати роботу і весь час знаходив відмовки. Ванесса теж виявилася не гірша, така дружня, а Адам завжди намагається поставити свого друга - Баррі на правильний шлях, але йому це не так часто вдається.

Музика в кінці була підібрана дуже добре. Сам по собі мультфільм вийшов дуже хорошим і вважаю, що він не на один раз. Його можна дивитися скільки завгодно і він не набридає, бо в ньому ще присутній і гумор. Дитячий, солодкий, яскравий, приємний, милий і дуже добрий. Незабутній мультфільм, варто подивитися, коли просто хочеться розслабитися і відпочити.

 

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго
Українське військоУкраїнська артиллерія і танки в роботі Українська артиллерія і танки в роботі
Фотоальбом словянок3 красиві словяночки 3 красиві словяночки
Фотоальбом словянокОльга Кулініч - такі сучасні словянки! Ольга Кулініч - такі сучасні словянки!