Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Дзідзьо
----

Старий дід з бородою та вусами - це новий проект Кузьми. Дзідзьо - антигламурний, ходить у валянках та капелюсі. А ще Дзідзьо - не МІСЦЕВИЙ. До Києва ВІН пріїхав із Новояворівська Львівської області (саме звідті родом фронтмен гурту "Скрябін» Кузьма)

DZIDZIO — український гурт, що був створений в місті Новояворівськ Львівської області у вересні 2009 року двома артистами Михайлом Хомою (Дзідзьо) та Олегом Турко (Лесик) за підтримки їхнього земляка — Андрія Кузьменка. Не дарма Дзідзьо називає Кузьму своєю «першою вчителькою». Дзідзьо — це

 

самобутній артист із народу і спілкується й співає він так, щоб його розуміли прості люди. Сьогодні DZIDZIO — беззаперечно зірка Інтернету! Адже тільки фан-клуб гурту в соціальній мережі «ВКонтакті» є найбільшим в Україні і вже перевищує 130 тис. прихильників, а тільки за літо 2012 року кількість переглядів роликів гурту лише на офіційному каналі «Дзідзьо» в «YouTube» перевищила 5 млн.!

Завантажити файл: Dzidzio.torrent [15.1 Kb] (Завантажило: 80)

Вітчизняні радіостанції і телеканали із задоволенням запрошують хлопців до себе на ефіри. На сьогодні у складі гурту троє веселих музикантів — Дзідзьо, Лесик і Юлік, яким вдалося «сколихнути» український шоу-бізнес своєю ні на кого не схожою творчістю, оскільки колектив творить в жанрі комедійного антигламурного попу.

 

DZIDZIO їздять з концертами по всій Україні на «Каділаку», який, як пожартував Дзідзьо в своєму інтерв'ю, дістався хлопцям в якості гонорару за виступ в одному мальовничому колгоспі. На радощах від такого подарунку долі колектив DZIDZIO почав підкорювати інші точки земної кулі.

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго