Українські футбольні команди
 
➤ Карпатіана - Їж мій борщ
----

Дебют CARPATHIANA на англійській сцені відбувся 1996 р. спільно з відомим колективом The Ukrainians. З того часу гурт і персонально його лідер Юрій Балюк (DJ Baluk) брали участь у численних фестивалях та сольних виступах у Британії, Іспанії, Польщі та Україні (Львів, Харків, Дніпропетровськ, Крим, Київ), попередні альбоми гурту "Carpathiana" (1996) та "Love" (1998) поширювалися у Великій Британії, Україні, Польщі.

"CARPATHIANу вигідно вирізняє на тлі цілої маси творців танцювальної world music те, що замість того, аби просто застосовувати семпли, всі етнічні партії гурт виконує наживо", - відзначив у своїй рецензії на перший альбом гурту авторитетний польський музичний журнал "Plastik".

Завантажити файл: karpatiana_eat_my_borsch.torrent [20.37 Kb] (Завантажило: 23)

Виступи у складі CARPATHIANA лідер гурту Юрій Балюк поєднує також із сольними DJ-сетами у стилі house, techno та drum 'n' bass на клубній та великій сцені Британії й України.
Лідер та вокаліст гурту CARPATHIANA Юрій Балюк народився у Львові, проте вже через 5 років його родина була змушена емігрувати до Великої Британії. Вирісши та здобувши освіту в Північній Англії, Юрко зберіг величезний інтерес та ентузіазм до розвитку української культури й, передусім, музики. Спочатку дивуючи друзів-англійців своєю майстерною грою на дивній для них сопілці, а згодом і виступаючи як професійний музикант та ді-джей, він доклав чималих зусиль для популяризації української культури ще у той час, коли його Батьківщина була у складі СРСР й лишалася фактично невідомою для більшості мешканців Сполученого Королівства.
Проте Юрія Балюка жодним чином не можна назвати типовим представником української діаспори. На відміну від більшості емігрантів післявоєнної хвилі, він вирішив присвятити себе не лише збереженню рідної культури "на чужині", а весь час намагався творити свою, оригінальну й модернову музику, яка поєднувала б у собі сучасні тенденції розвитку британської музичної культури з автентикою України, зокрема, рідних для нього Карпатських гір.
Після здобуття нашою країною незалежності Ю. Балюк почав регулярно приїздити до Львова, Києва та інших міст України, виступаючи із концертами у складі свого гурту та особисто як ді-джей.
"Може бути гірше", - любить повторювати Юрій, перебуваючи в Англії, натомість відразу починає співати "І в вас, і в нас все буде гаразд!", як тільки перетинає митний контроль у Борисполі. "Я вже майже старий британський punk, але я також напевно ще молодий українець!"
Карпатяни змінюють своє ім’я. Відтепер гурт називатиметься PoliКарп. Для піснярів це не просто зміна вивіски, вони ставляться до цього як до повного очищення і оновлення свого фольк-рокового організму. За словами гурту, назва PoliКарп точніше та повніше відображає сутність їхніх награнь, оскільки містить в собі два слова – Полісся та Карпати – власне, два джерела, звідкіля команда черпає задуми для пісень. Тож зараз вже під назвою PoliКарп гурт записує нові твори, що ляжуть в основу майбутньої платівки.
умкаКоментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго