Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Василь Жданкін - Б`ють пороги
----

Альбом: Б`ють пороги
Стиль: Фольклор, Бардівська пісня

Кобзар Василь Жданкін, так і ця його робота "Б’ють пороги" – легенди новітньої незалежної української сцени. На щастя – легенди живі. Вже і сцена встигла стати більш поміркованою – а Жданкін досі залишається окремою глибою, чесною і сумлінною душею.

 

 

І голос його сьогодні, як і десять, і сімнадцять років тому – не хибить, зачіпляє найглибші струни, не дає відгорнутись і заснути. Голос його – як меч світлоносця, як вільний простір, як вперше побачити всю глибину північного вітру...

Завантажити файл: byt_porogu.torrent [17.26 Kb] (Завантажило: 27)

В піснях Василя Жданкіна немає фальшу. А є – витоки. Є – гідність. Є – краса.

Його називають Кобзарем, Співаком, Подвижником Духу. Не дивлячись на те, що впродовж останніх десяти років Василя не чули ні на одному концерті, його голос все ще звучить в серцях його численних прихильників. У серці кожного, хто хоч раз відчув розкіш його неповторного тембру, хто хоч на мить оцінив щире золото його інтонацій і хто, навіть в думках, зміг пережити з Василем той невиліковний душевний біль численних поколінь князів і орачів, козаків і священиків, воїнів і поетів по нездійсненій українській мрії...

Василь Жданкін
Ще в 1989 році Василь Жданкин став переможцем першого фестивалю «Червона рута» (найзначущішого, в порівнянні зі всіма тими, які відбудуться після), і саме тоді він першим після десятиліть забуття публічно виконав гімн «Ще не вмерла Україна». У крузі любителів української бардівської і кобзарської творчості Жданкин і сьогодні - майже культ... Але з часом кобзар свідомо відійшов від активного концертного життя. Зараз він живе в рідному Кременці на Тернопільщині, столярує, але все продовжує писати, і голос його чують ті, хто хоче почути. Василь Жданкин - Б'ють пороги.

 Василь Жданкін - український бард, кобзар, бандурист. Народився 23 травня 1958 р. в с. Гурмай Краснодарського краю. Спiвак (баритон), кобзар. Лауреат II Всесоюзного конкурсу студентської молодi (Миколаїв, 1987 г.), фестивалю «Червона рута» (Чернiвцi, 1989 г.). В 1978—1980 гг. — керiвник вокального ансамблю Кременецького будинку культури, в 1987 г. закiнчив Рiвенський iнститут культури. Працював артистом Рiвенської та Київської фiлармонiй. Мешкає в Кремiнцi Тернопiльскої областi.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго
Українське військоУкраїнська артиллерія і танки в роботі Українська артиллерія і танки в роботі
Фотоальбом словянок3 красиві словяночки 3 красиві словяночки
Фотоальбом словянокОльга Кулініч - такі сучасні словянки! Ольга Кулініч - такі сучасні словянки!