Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Жадан і Собаки — Бийся за неї
----

Один з найбільш харизматичних українських митців сьогодення – поет, письменник, перекладач та громадський активіст Сергій Жадан, спільно із харківським музичним колективом «Собаки в космосі» представили свою нову надактуальну платівку під назвою «Бийся за неї». Свіжий альбом проекту витримано у характерній гостросоціальній тематиці із притаманним ска-панк стилю музичним супроводом. Одинадцять треків платівки – одночасні питання і відповіді нагальної проблематики українського суспільства та існування у цьому дещо викривленому соціальному вимірі людини як індивіда. Кожна пісня є втіленням думок народу, його переживань, проблем та світосприйняття, які влучно та правдиво озвучує Сергій Жадан.

«Рік тому ми з «Собаками в космосі» розпочали роботу над новим альбомом. Працювати над ним продовжили взимку та планували закінчити ще цієї весни. Але, на жаль, не склалося, з огляду на очевидні для всіх причини. Але ми вирішили все ж таки доробити цей диск. Він називається «Бийся за неї», в ньому йдеться про те, що нас хвилювало протягом останнього часу», – розповів поет. Водночас Сергій Жадан зазначає, що зараз, напевно, не найкращий час для концертів, але всім нам важливо у такі складні часи триматися разом, обмінюватися думками, ідеями та енергетикою. «Тому ми будемо робити у вересні концерти і враховуючи новітні реалії війни, зробимо вхід на них абсолютно вільним, а також спробуємо зібрати під час цих акцій кошти для поранених у зоні АТО вояків. Сподіваюсь, ви нас у цьому підтримаєте», – додав він.
Варто додати, що у створенні пісні «Білі люди», колективу допоміг один з фронтменів гурту ТНМК – Фоззі (Олександр Сидоренко), записавши вокальну партію.
Сергій Жадан та «Собаки в космосі» виклали свій новий альбом «Бийся за неї» у вільний доступ у всесвітню мережу, але для тих, хто бажає підтримати музикантів, видали фізичну версію релізу, яка складається із самого диску та збірки малюнків-коміксів. Ілюстрації до міні-книжки створив чернівецький художник Артем Колядинський.
Електронну версію нової платівки презентували 27-го серпня 2014 р., у сороковий день народження Сергія Жадана.

 

Завантажити файл: Byysya-za-neyi-2014.torrent [12.62 Kb] (Завантажило: 51)

 

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго