мультфільм Титан А.Е.

Хороший фантастичнй мультфіьм 2000 року, для тих кто полюбляє стрічки на космічну тематику!

У цій історії всього потроху: любові, загальнолюдських цінностей, тяги до пригод, шляхетних вчинків, вірності і самопожертви. А ще в якомусь сенсі «Титан» - вічна тема протистояння дітей та батьків, де в ролі останніх виступають зовсім не злобні дреджі, а Корсо і прийду, і в першу чергу саме вони становлять реальну загрозу для Кейла і його команди.

У 3028 р. Дреджі - агресивна інопланетна раса знищила Землю. П'ятнадцять років потому - юний Кейл дізнається, що він володіє генетично запрограмованою картою на Титан - космічний супер-корабель, в якому поміщений секрет порятунку людства. Кейл потрапляє в небезпечну подорож через всесвіт у складі команди космічного корабля «Валькірія», битви із злими Дреджамі, і відновлення Титану - останньої надії всього людства.

У Вас не має доступу для завантажень

Персонажі мультфільму викликають асоціації з героями багатьох знайомих нам з дитинства казок. Прид схожий на Вовка з «Ну, постривай!», Гун нагадує одночасно і мудру Тортилу і забавного Знайка Носова, а Стіт - вилита Кенга з Вінні-Пуха. Здивувалася, дізнавшись, що дреджамі править королева-жінка, оскільки виглядає вона більше як Дарт Вейдер в костюмчику «з іскрою».

 

 


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 1 люд.