мультфільм Франкенвіні

Події муьтфільму відбуваються у маленькому місті де юний науковець-початківець залишився без свого найкращого друга - песика Бублика, який загинув під колесами автомобіля. Але експериментатор не може лишитися без улюбленця і спрямовує усі свої сили для того, щоб оживити цуценя.

Однак Бублик-зомбі чомусь нікому не сподобався і всіх лякає. Доведеться докласти чимало зусиль, щоб довести, що новий песик такий самий крутий, як і раніше.

Короткометражка «Франкенвіні» (1984), що послужила основою для мультфільму, в свій час була визнана студією Діснея непридатною до показу дитячій аудиторії і покладена на полицю. Режисера після зйомок фільму звільнили зі студії за перевитрату коштів. А в 2007 році студія сама звернулася до Бертону з проханням зняти римейк свого фільму. І ось у 2012 році зявився новий «Франкенвіні».

Завантажити за допомогою torrent:

У Вас не має доступу для завантажень

У мультфільмі присутні багато різноманітних героїв, причому кожен з них чимось особливий і залишається в пам'яті. Тобто там зібрані всі ті якості в героях, які існують в реальності. Хтось добрий, хтось злий, хтось допомагає, а хтось зраджує, хтось виглядає зомбі, а душа його переповнена добром.

 

Безсумнівно, мультфільм порадує шанувальників Бертона і цінителів такого жанру, інші просто не зрозуміють, що ж хорошого в цьому фільмі. Хоча, по мені якраз такі проекти є найкращими, оскільки не розраховані на масовість, а несуть у собі частинку душі.

 

 


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.