мультфільм Замбезія

У мультфільмі розповідається історія життя юного соколича по імені Кай, його пригоди, характер, комічні ситуації, у які він потрапляє на шляху до своєї головної мети, на шляху до заповітного пташиного містечка Замбезія, у якому він від щирого серця бажає відшукати нових друзів, які б скрасили його самотність і не залишили в біді. Однак для початку йому необхідно подолати шлях, який сповнений небезпек і несподіваних поворотів.

Замбезія є стандартним мультфільмом і на тлі своїх побратимів по жанру практично ні чим не виділяється. Така ж проста історія, шляхетні й не дуже герої і щаслива розв'язка. Однак є одна деталь в мультфільмі з ПАР, яка вигідно відрізняє Замбезі від мультфільмів більш мастістих творців. Це звичайно ж те, що являє собою Замбезія, а саме, дерево, яке є образом сучасного мегаполісу, але тільки для птахів.

Завангтажити з торента:

У Вас не має доступу для завантажень

Якщо в інших мультфільмах героїв (тварин і птахів) часто відокремлюють від їхнього природного середовища і поміщають в людські міста, пропонуючи «милуватися» тим, що і так ми бачимо щодня, то Замбезія пропонує нам подивитися на досить оригінальний, великий і красивий пташиний рай.

 

 


Жанр фільму:Дитячий------
оцінило: 0 люд.