Астерікс і Клеопатра

Мультфільм 1968 року.

Єгипетська цариця Клеопатра була не тільки дуже красива, але й настільки ж норовлива. Її страшно обурили слова Цезаря, що єгиптяни назавжди залишаться рабами, оскільки вони - народ ледачий і дурний. Цариця вирішила втерти ніс знахабнілому імператору. А допоможуть їй у цьому друїд Гетафікс з друзями Астеріксом і Обеліксом. Одного разу вони вже перемогли римські легіони. Що чекає їх у Єгипті?

Чудовий Єгипет за часів правління найгарнішою Клеопатри піддався принизливим словами від Цезаря - в результаті чого з'являється парі між двома чи не найбільш найбільшими особами історії! А якщо по-мультяшічьі, то посперечалися Цезар і Клеопатра, і починається пригода. А так як за три місяці побудувати чудовий палац - неможливо, без чарівництва ніяк, тобто без зілля нашому архітекторові не обійтися, і він звертається до, вже і так відомому нам, друїди, якого компанія Астерікса і Обелікса не відпустить одного ніколи. Історія взяла початок ... 

«Вони раби? - Ні, добровольці ... » 

У Вас не має доступу для завантажень

Тут немає дурості, мультик це і є мультик - глядач це розуміє, а значить на искаженность історії й уваги не зверне, даний поворот і приніс успіх. Ось ця робота дійсно для дітей і для всіх, добра і смішна, справжня дитяча комедія, і просто чудовий мультик навіть для 21-го століття, з урахуванням що мультфільм був створений в 1965-му році! 

 

 

«До того часу як крокодили дістануться до мене, я вже буду неїстівним ... - Ти поспішаєш нагодувати їх собою? - Ну вони ж священні. » 

Приголомшливі персонажі й малюнки, працювали професіонали. Герої такі живі і натуральні, як я вже говорила, відкриті і приємні, а так само шалено цікаві, на них не втомлюєшся дивитися, але в чому полягає їх перевага, так це в тому, що вони такі єдині, таких персонажів ще не було, це не об'їжджених образи, автори не стали створювати подобу чогось, вони створили своє! Обелікс - ім'я якого немає в назві, ніж я дуже засмучена, це ж найбільша і найбагатша натурою частина історії.

... Клеопатра намальована чудово, вона - красуня! Вся її владність і піднесеність передана в доступному будь-якому глядачеві вигляді. Решта зайняли не таке велике місце в історії, але імена тих хто мені полюбився назвати варто - Панорамікс (друїд) і, то наймиліше створіння, щеночек Обелікса. В цілому персонажі живі! І справжні, чого не вистачає багатьом мультиками і зараз. Вони всі смішні і індивідуальні, кожен глядач зможе знайти себе в цьому натовпі особистостей, причому нереально цікавих. Намальовані всі чоловічки талановитими людьми, у яких безумовно є дар. А пейзажі - це щось! Можливо я звичайно плутаю з іншою частиною, але це все одно, природа скрізь божественна і красива! На рахунок мультиплікації кажу авторам - величезне спасибі! Таких натуральних мультиків зараз не вистачає, і хоч і видна ця зношеність картинки через старість, але погодьтеся - це ще одна річ, яка викликає тепло в серце і жвавість на екрані при перегляді. 

«Це чарівництво якесь? - Звичайно! » 

Добрий, хороший і геніальний дитячий мультфільм-комедія, для глядача будь-якого віку, з хорошими малюнками і єдиними в своєму роді персонажами, не залишить без гарного настрою нікого. Обов'язково потрібно подивитися не тільки фільм, але і всі частини мультиплікаційної версії, до якої було прикладено не мало зусиль.


Жанр фільму:Дитячий------
оцінило: 0 люд.