Суперсімейка

Захоплюючий мультфільм про сімейку суперменів, що живе собі неподалік від великого міста і суперможливості членів котрої стали набагато слабшими, ніж вони були колись. Зовсім недавно вони були змушені звернутися в Програму по захисту свідків щоб заховатися від одного особливо надоїдливого монстра. Але незважаючи на всі їх старання виглядати як звичайні люди, вони знову опиняються втягнутими в місію по спасінню Землі.

Місто дорожило своїми героями до певного моменту, поки їх здатності не стали так само нести зло і звичайним безневинним громадянам. Городяни почали подавати до суду на самих супер героїв, які рятували їх життя з невеликими мінусами: потяг міг вибухнути, а різка зупинка вагонів супер героєм призвела до переломів або іншим деформацій тіла людей, які не трималися за поручні, або людина, що подав до суду на те , що супер герой, що рятує його від самогубства, пошкодив йому шию. Після глобального засудження рятівників, герої прислухаються до людей і кидають свою кар'єру битви проти зла.

У Вас не має доступу для завантажень

Через п'ятнадцять років, герой одружився на супер героїні, обзавівся сім'єю, і в очах дітей і дружини, він перетворився на звичайного людини, в батька, що годує рідних, тим часом приховано продовжуючи зі своїм напарником, який володіє так само не людськими здібностями, рятувати людей. Як б не наставляла дружина, чоловік ніяким чином не хотів забувати, хто він є. Обманюючи свою дружину, його знаходять секретні люди і пропонують роботу рятівника, від чого він не може відмовитися. Таким чином, він веде приховану життя, ходить на роботу, продовжуючи брехати рідним, що він продовжує працювати на роботі, з якою його вже звільнили два місяці тому. Довіра його огорнуло завдяки його справдженим мріям про допомогу людству, так що він продовжував довіряти своєму новому начальнику, який опинився старим і заздрісним фанатом з минулого, що ховається за спиною секретарки, спраглий розправи і рівняння людей по загальних можливостей.

 

 

 


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 1 люд.