Нікчемний я 2

Ще більше веселощів! Ще більше чарівного лиходійства! Ще більше міньйонів! Екс-лиходій Грю з часів подій першого фільму так і залишився добрягою, котрий виховує своїх дівчаток.

Однак, коли Землі загрожує небезпека, таткові Грю належить знов згадати свої старі прийоми, проте вже для інших цілей. Тепер він агент АЗВ (АнтиЗлодійська Організація), який за допомогою своїх знань не тільки консультує геройських активістів, але і допомагає безпосередньо своїми діями. В якості прикриття, Грю "працює" в магазині кексіков і повинен зупинити якогось Едуардо.

Завантажити мультфільм Нікчемний я 2:

У Вас не має доступу для завантажень

Після перших успішних днів прокату першої частини мультфільму "Нікчемний Я", босами студії Illumination Entertainment було вирішено відразу ж пуститися в роботу над продовженням. Це стало першим продовженням серед всіх проектів студії Illumination Entertainment. Довго працюючи над сценарієм і різними виробничими деталями, в лютому 2012 року студія оголосила про участь у проекті Аль Пачіно. Актор повинен був озвучити Едуардо, головного лиходія, проти якого і виступає головний екс-лиходій Грю. Правда раніше на "роль" антагоніста планувалося взяти Хав'єра Бардема. У підсумку, обидва актори так і не прийняли участі у створенні мультфільму, тому що Едуардо був озвучений Бенджаміном Бреттом. Режисерське крісло як і раніше займають П'єр Соффін і Кріс Рено.

Мультфільм Нікчемний я 2

Як і перший фільм, "Нікчемний я 2" був випущений в 3D форматі, однак з додатковою конвертацією під проектори IMAX. В якості рекламної кампанії, деякий час над Сан-Франциско висів дирижабль "Despicablimp", який ще потім близько шести місяців літав на територією США. Найцікавіше, що це був досить величезний дирижабль, його розмір становив 50 метрів в довжину і 17 у висоту.


Жанр фільму:Дитячий------
оцінило: 1 люд.