Турбо

Звичайний садовий равлик по імені Турбо живе неймовірною мрією - стати найшвидшим равликом на світі.

 І коли дивна пригода наділяє його такою можливістю, Турбо прикладає всі зусилля, щоб зробити свою мрію реальністю.

Нехай наш герой виглядає великим диваком в цьому млявому, неквапливому світі, нехай він іде всупереч закону природи про «народжений повзати», але якщо в серці горить «полум'яний мотор», а душа вірить у диво, воно просто не має права не відбутися!

Завантажити мультфільм Турбо:

У Вас не має доступу для завантажень

«Турбо» - це міф про Ікара, тільки з «хеппі ендом». У першу чергу вражає величезна кількість зірок, які озвучували героїв мультфільму: Райан Рейнольдс, Пол Джаматті, Снуп Догг, Мішель Родрігес, Семюел Л. Джексон і т. д. Студія DreamWorks спробувала зробити гучний і багатообіцяючий проект, але нової міфології їм створити не вдалося.

У Турбо є і захоплюючий сюжет, за розвитком якого цікаво стежити, і виховний смислової посил, і позитивні герої, в ньому є і драйв, і настрій, і невигадливий, але славний, нешкідливий гумор, є і зворушливість, і якась драматургія, добра атмосфера .. Він не залишає байдужим, він знаходить відгук у душі, викликає цілу хвилю емоцій, і коли мультфільм закінчується, глядач знаходить себе з посмішкою на обличчі, і у відмінному настрої.

мультфыльм Турбо


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.