Літачки 3D

Вам потрібен герой? Так підніміть очі вгору, він в небі! Новий реактивний і нестримний мультфільм від творців дилогії "Тачки"! Цього разу глядачам розкриють іншу частину світу тачок, повітряний простір і його героїв.

Гвинтовий літачок Дасті, що працює на фермі, в полі, неймовірно швидкий і спритний! Один тільки мінус, при всій своїй швидкості, він шалено боїться висоти, але ж як можна було б реалізувати свій талант, позбався він від цієї фобії! За допомогою друзів і їх порад, Дасті все ж таки відправляється в дорогу, фініш якої стартовий майданчик авіа-перегонів. На шляху до мрії, швидкому герой не тільки позбувається свого страху, а й встигає заслужити повагу бойової авіації і стати відмінним асом.

У Вас не має доступу для завантажень

Після шаленого успіху дилогії "Тачки", яка припала до душі всім вікам і стала одним з найуспішніших проектом студії Disney в період з 2005 по 2012 роки, боси вирішили вчинити дуже мудро. Що б не перевантажувати глядача вже знайомим і розвіданим всесвітом Тачок, вони запустили у виробництво схожий, але в той же час окремий проект, який став своєрідним спін-оффом. Цікавий факт, що ще до виходу диснеївських "Літаків 3D", Гонконг за підтримки США зняв свою версію, яка носить нехитру назву "Аеротачкі".

Такі випадки не перші, коли права на персонажів або непрямі ідеї крадуться або купуються країнами земель Вранішнього Сонця. Творцями "Літаків 3D" виступили режисер Клей Хол і сценарист Джеффрі М. Ховард, які до цього працювали над мультфільмами "Феі", займаючи відповідні посади. Спочатку планувалося, що спін-офф про літачків буде звичайними відео-фільмом, який обійде кінотеатри і вийде відразу на цифрових носіях. Прем'єра фільм пройшла в The Fly-In Theater, в рамках щорічних всеамериканських зборів авіалюбителів. Ще до виходу "Літаків 3D", сдудія пустила в розробку сіквел, доля якого безпосередньо пов'язана з успіхом першого фільму. Назва продовження звучить як "Літаки: полум'я і порятунок", дата релізу поки не відома.

 


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.