Університет монстрів

Майк і Саллі, герої відомої майже кожному анімаційної стрічки "Корпорація монстрів" не завжди були друзями. Цей мультфільм розповість, як ця дивна парочка зав'язала знайомство. Вперше вони познайомилися ще в коледжі, куди пішли вивчати вищі аспекти по Ляканню дітей. Вони були повною протилежністю один одному і навіть ворогували між собою, поки їх не звела спільна робота по "диплому", яка не обійшлася без пригод. Саме спільне рішення проблеми і здружило невротика Майка і здорованя Саллі.

Студія « Pixar » подарувала глядачам багато цікавих і якісних мультфільмів. «Корпорація монстрів » є одним з кращих проектів . Природно , вони були зобов'язані розповісти нам передісторію яскравого дуету монстрів. І ось , через довгий час , на світ з'явився «Університет монстрів» , який , переносить нас до витоків.

У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет мульфильма не можна назвати оригінальним і хитромудрим . Історія проста. Нам розповідають про те , як познайомилася зоряна парочка . Кумедний одноокий Майк і волохатий здоровань Саллі. Вийшло видовище вельми цікаве. Мультфільм являє собою яскравий , забавний і динамічний атракціон для всієї родини. Ви побачите дуже милого зеленого малюка Майка. На жаль , Саллі в дитинстві не покажуть . Зате , сценаристи проведуть вам цікаву екскурсію по Університету монстрів , в якому , вчилися наші герої . Якісна анімація і хороша музика не змусять нудьгувати. Під час перегляду , ви зустрінетеся зі старими і новими героями. Як годиться , будуть негативні і позитивні персонажі. Чесно кажучи , я не знаю , що ще потрібно додати .

 

 

 

Мультфільм вийшов хорошим . Його варто дивитися всією сім'єю. Дітлахам він обов'язково сподобається. Дорослим теж припаде до смаку . Тим більше , тим , хто вже знайомий з відомими монстрами мультиплікаційного жанру. Дещо - що , залишилося недомовленим . Деяким персонажам приділили мало часу. А , в цілому , "Університет монстрів» вдався.  Приємного всім перегляду .


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.