Ронал-варвар

Завантажити мультфільм Ронал-варвар 2011 року. На початку мультиплікаційного фільму розповідається легенда про походження варварів.

Колись у старину їх поневолив могутній демон Заал . І тільки могутній воїн Крон зумів йому протистояти і вразив його своїм мечем. Але одночасно демон в битві смертельно поранив Крона. Його крові напилися звільнені люди і знайшли силу воїна. Так і відбулися варвари - самі могутні воїни в світі.

Головний герой Ронал , який в дитинстві залишився без батьків і виховується дядьком , не володіє силою воїна , не відчуває тяги до походів і проведенню часу варварів , через що постійно піддається глузуванням з боку інших варварів. Одного разу , напередодні чергового походу варварів , до них у село приїжджають музиканти: Майстер Флоріан і його сексуально стурбований учень - Альберт . Того ж вечора , під час бенкету , варвари знову починають знущатися над Роналом . Засмучений , і бажаючи побути на самоті , він іде з бенкету і змінює свого дядька на посту дозорного . Його дядько нагадує йому , щоб у разі небезпеки він з усіх сил дудів в сигнальну трубу. У цей момент , Ронал помічає, як до села підступають ворожі війська , він намагається подути в сигнальну трубу , але через брак фізичних сил , йому не вдається подути досить голосно . В результаті варвари виявляються захопленими нападом зненацька.

 

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 

 


Жанр фільму:Дитячий------
оцінило: 0 люд.