Прогулянки з динозаврами

Фільм створено за унікальними комп'ютерними технологіями, які використовувалися при створенні «Парку Юрського Періоду», за допомогою яких перед глядачем з приголомшливою реалістичністю оживає стародавній світ доісторичних гігантів, що населяли колись нашу планету. Ви побачите, як динозаври полюють, виводять потомство і спілкуються один з одним...

У Вас не має доступу для завантажень

 

Відразу обмовлюся: єдиний факт, який я знаю про динозаврів - то що вони були величезні і голосно гарчали. І з цієї точки зору фільм дуже класний!

Через 14 років ВВС зважилася випустити документальний фільм «Прогулянки з динозаврами», який в 90 -х в кількості шести серій були успішними в свій час. За видовищністю фільм не поступається фільму «Парк Юрського періоду» Стівена Спілберга. Приголомшлива деталізація персонажів і пейзажі Аляски дуже зачаровують і залишають приємні відчуття того часу. Хочу відзначити, що творці фільму вирішили відмовитися від розмовної міміки персонажів і звук накладено поверхово. Даний прийом додає реалістичності всього що відбувається, хоча по початку може здатися непривичним.

«Прогулянки з динозаврами» - пізнавальний і добрий фільм для всіх віків і статей. У фільмі є багато повчального для дітей і смішного для дорослої аудиторії.

 

 

 

 


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 1 люд.