Зоряні війни: Війни клонів

Цей повнометражний анімаційний фільм став відправною для подій, які продовжують свій розвиток в однойменному мультсеріалі. 
Сюжет розгортається в час між другим (Атака Клонів) та третім (Помста Ситхів) епізодами саги Зоряні Війни – в розпал Війни Клонів. 
У авангарді міжгалактичної війни Добра і Зла знову наші улюблені персонажі – Енакін Скайпуокер, Обі-Ван Кенобі та Падме Амідала, а також падаван Енакіна – Асока.

  Star-Wars-The-Clone-Wars-2008-ukreng-BDRip-720p.torrent
[16.34 Kb] (Завантажили: 94)

«У галактиці розкол, після битви на Джеонозисі армія дроїдів графа Дуку стрімко захопила важливі магістралі гіперпростору, відрізавши Республіку від більшої частини армії клонів. У генералів джедаїв надто мала кількість клонів, щоб закріпитися на дальньому рубежі. Із кожною хвилиною все більше планет пристає на бік Сепаратистів Дуку. Джедаї ведуть війну, тому піклуватися про збереження миру нікому. Скрізь панує хаос. Злочинність зростає. Невинні стають жертвами беззаконня, що панує в галактиці. Сина короля злочинного світу Джабби викрала конкуруюча банда піратів. У відчаї Джабба звертається до всіх з проханням про допомогу. Та через обережність джедаї не поспішають з відповіддю.»

 

 

 

 


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 1 люд.